Паспорти, платіжні картки, гаманці: що гублять ужгородці у маршрутках

Про речі, які загубили пасажири в маршрутках Ужгорода, раз на два тижні повідомляють на сторінці “Міського муніципального транспорту” у мережі Facebook. Про це розповів директор комунального підприємства Віталій Готра.

За його словами, від початку роботи комунального транспорту знайшли понад півсотні учнівських квитків, 30 платіжних карток, 10 паспортів та інші речі. Дізнатися, чи знайшли вашу загублену річ, можна за номером телефону підприємства, повідомляє Суспільне

Анна Бабущак загубила учнівський квиток, повертаючись зі школи додому. Розповіла: тоді їхала 18-м маршрутом: “Я дізналася, що є таке бюро знахідок, зателефонувала туди і дізналася, що мій квиток знайшли. Це дуже добре, тому що мені не доведеться йти до школи до секретаря і замовляти новий”, — розповіла дівчина.

Забрати загублені речі можна, звернувшись до КП “Ужгородський міський транспорт”.

Водій 18-маршруту Петро Савчин кілька разів знаходив у автобусі мобільні телефони та банківські картки.

“Поміж сидіннями знаходив, буває таке що в людини впаде, я й знаходив”, — сказав чоловік.

Інший водій цього ж маршруту “УжНУ-Епіцентр” Володимир Шкрамко розповів: після закінчення робочого дня, на кінцевій зупинці, він обходить автобус, і дивиться що забули.

“Але найчастіше буває таке, що люди самі приносять загублені речі до мого віконечка. Якщо до кінця дня ніхто не забрав, здаємо на офіс”, — сказав Володимир Шкрамко.

“Є дитячі проїзні, є учнівські, є посвідчення багатодітної родини, — розповів директор КП “Ужгородський муніципальний транспорт” Віталій Готра. — Більше десятка телефонів ми віддали за цей час. Гаманців також дуже багато. Щодватижні ми на своїй сторінці у мережі Facebook публікуємо пости про загублені речі ужгородців”.

ЗакарпатПост