Практично кожен німець, що поважає себе, або передплачує, або купує газети

Німеччина – країна трудоголіків. Працювати тут вміють дуже наполегливо і роботу змінюють рідко. Взагалі зміна робочого місця може закінчитися для людини походами до психолога, пише газета ЯСНО.

Як на закарпатців, німкені – господині погані. Вони практично нічого не готують. Утім там є нормою харчуватися переважно у кафе та ресторанах. Без запрошення у Німеччині в гості не ходять, непроханого гостя можуть просто не пустити до хати. Вважається хорошим тоном брати з собою в гості їжу, звісно, також попередньо замовлену у ресторані.

Німці люблять рідну мову і ставляться, м’яко кажучи, негативно до іноземців, які погано говорять німецькою. Німецька пунктуальність безсумнівна. Якщо ви запізнилися на ділову зустріч бодай на хвилину, партнер може просто піти, нічого не пояснюючи.

Незважаючи на те, що Німеччина – найбагатша країна Європи, зарплати там також не захмарні.

Наприклад, середня зарплата німця – приблизно чотири тисячі євро. Але на руки людина отримує дві тисячі євро, тому що половина йде на податки. Наші там заробляють у рази менше. І треба враховувати ще й факт, що ціни там теж суттєво відрізняються від наших.

Цікаво, що німці дуже активно підтримують здоровий спосіб життя. Велосипеди там є у кожній родині. А ранкова пробіжка – це щоденний ритуал. У середньому вдень пробігають понад десять кілометрів. Бігають навіть зі спеціальними візками для дітей.

А ще німцям невідоме слово сором. Вони не комплексують ходити в змішані сауни чи бані, де чоловіки та жінки різного віку паряться голяком, починаючи з зовсім молоденьких до пенсіонерів. Так само голосно висякати носа – нормальне для німця явище.

І найцікавіше… Хоч і Німеччина високорозвинена країна, але всього лише чверть населення має високошвидкісний Інтернет.

А ще – німці люблять читати паперові видання, найактивніше у Європі купують друковані книги та читають газети. Вони вражаються взагалі однією з найбільш читаючих націй у світі.

Кожна навіть маленька фірма передплачує хоча б 2-3 різні видання для співробітників. Населення дуже активно підтримує традиції і пишається тим, що розвиток світової преси розпочався саме з Німеччини.

Німецькі читачі полюбляють читати газети вранці, аби потім оговорювати їх із друзями, знайомими, колегами. Практично кожен німець, що поважає себе, або передплачує, або купує газети • Цілу статтю читай у свіжому номері газети ЯСНО Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост