Із 1 травня може почати діяти річна ціна на газ – проєкт рішення

Річна ціна на газ для населення може почати діяти з 1 травня. Проєкт рішення планують розглянути 5 березня.

Якщо постанову ухвалять, то ціна діятиме з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року, йдеться в проєкті рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, пише gazeta.ua.

“Прийняття зазначеного Проєкту постанови надасть можливість побутовим споживачам споживати природний газ протягом року за фіксованою ціною, яка буде діяти у період з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року. При цьому, усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти протягом року, та опублікувати її на своїх вебсайтах”, – йдеться у документі.

Згідно з документом, постачальник не матиме права протягом періоду дії базової річної пропозиції міняти ціну природного газу. Термін дії базової річної пропозиції не залежить від початку поставок побутовому споживачеві, але триватиме до кінцевого строку.

Ухвалена постанова набере чинності з 1 травня 2021 року, але не раніше дня, наступного за днем його оприлюднення на офіційному сайті НКРЕКП.

ЗакарпатПост