Педан підкорив одразу дві гори на Закарпатті. ФОТО

Український шоумен і телеведучий Олександр Педан поділився з шанувальниками знімками, на яких показав, як підкорив найвищу точку – Говерлу, а також Петрос.

Як розповів знаменитість, він не вперше в горах. Раніше він був на вершинах Арарату, Казбеку, а також Монблану. Відповідний пост Педан опублікував на сторінці в Instagram (фото можна побачити нижче), пише Обозреватель.

Шоумен повідомив, що в останні дні зими йому вдалося підкорити не тільки Говерлу, а й Петрос. За словами телеведучого, якщо йти влітку, то сходження може здійснити будь-яка людина в хорошій спортивній формі, а взимку складність зростає.

Педан побував у Карпатах

“По-перше, дуже сильний вітер. По-друге, сніг, холод і низька хмарність додають небезпеку. Це було круто! Ми ночували одну ніч у покинутій колибі, а другу – в наметах за температури -15”, – зазначив Педан.

Педан підкорив Говерлу

Зірка заявив, що сходження на Петрос було серйозним випробуванням, тому що вітер сягав 40 км/год.

“Загалом, якщо ви сумніваєтеся, чи варто робити сходження на Говерлу, то однозначно так! Неймовірно гарна природа, краєвиди просто захоплюють дух! Упевнений, що ви отримаєте задоволення”, – додав шоумен.

Педан в останні дні зими підкорив дві гори
Педан підкорює гори

Крім того, Педан порадив обов’язково брати з собою гіда або людину, яка знає, куди йти, оскільки на будь-якій горі можна легко загубитися.

Педан підкорив Говерлу
Педан перебував у небезпечних умовах

ЗакарпатПост