“Укрзалізниця” обмежує висадку-посадку і продаж квитків на Закарпатті у зв’язку із введенням в регіоні посиленого карантину

“Укрзалізниця” обмежує висадку і посадку а також продаж квитків на Закарпатті у зв’язку з введенням в регіоні посиленого карантину, повідомляє прес-служба компанії.

“Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо віднесення Закарпатської області до “червоної” карантинної зони, “Укрзалізниця” з 8 березня і до кінця дії посиленого карантину призупинить продаж квитків до зазначеного регіону, а також обмежить висадку і посадку пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 9 березня включно”, – розповіли в прес-службі УЗ у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” в суботу.

У прес-службі “Укрзалізниці” зазначили, що до 8 березня включно всі пасажири з отриманими квитками зможуть безперешкодно виїхати або дістатися в Закарпаття залізницею.

“Наголошуємо, що до 8 березня включно всі пасажири з отриманими квитками зможуть безперешкодно виїхати або дістатися в Закарпаття залізницею. Укрзалізниця уважно стежить за ситуацією і готова до призначення спеціальних рейсів за поданням Закарпатської ОДА для вивозу 2100 осіб з квитками на час дії карантину”, – підсумували в повідомленні.

ЗакарпатПост