АНОНС. Гість трощив шестирічним сином закарпатки меблі у квартирі, а п’яна мати спала у сусідній кімнаті

Нещодавно газета «ЯСНО» писала, як озвірілий чоловік трощив шестирічним хлопчиком меблі у своєї знайомої у квартирі. І все це – на очах дев’ятирічного братика. Кат, наче м’ясник, був весь у крові, а п’яна мати спокійнісінько спала у сусідній кімнаті.

• Золотце, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Кров була всюди – на підлозі, килимі, меблях. Та чомусь мати заявила медикам, що прийшли рятувати дитинча, що її гість Андрій ні до чого, син сам випав із вікна. Трагедія трапилася в Києві, та мати хлопчика – 41-річна Тетяна Липей є закарпаткою, просто виїхала жити до столиці. На жаль, Владислав помер, його брата Вадима вилучили з родини, а Тетяна заявляє, що є хорошою люблячою мамою і чудовою ґаздинею. Жінку запросили до студії програми «Стосується кожного», аби поговорити про моторошне вбивство маленького хлопчика.

На очах дев’ятирічного Вадима озвірілий чоловік убивав його братика

Озвірілий негідник узяв хлопчика за ногу і кидав ним по кімнаті так, що своїм маленьким тілом він розбив акваріум на шафі.

Тетяна Липей прокинулася від криків старшого сина, який усе бачив і кричав не своїм голосом. Малюк стікав кров’ю і ледве дихав.

Сам Владик хворів аутизмом, не розмовляв, тож навіть не міг подати звуку, коли Андрій катував його. Лікарі за його життя боролися три дні, але врятувати дитинча не змогли. Наступного дня після трагедії служба у справах дітей вилучила з родини Вадима, на очах якого вбили його молодшого братика. але як нелюд опинився у квартирі колишньої закарпатки?

«Андрія до мене додому привела моя знайома. Він – її співмешканець. – каже Тетяна. – Того дня вони прийшли в гості. Раніше він приходив до нас ще тоді, коли живим був чоловік, а його вже майже рік як немає. Потім зателефонував знайомий і сказав, що з Івано-Франківська хлопець приїхав, чи може він заночувати в мене. Оскільки я з Закарпаття – то він – майже мені земляк і я погодилась. Коли зійшлися гості, Вадим побіг на вулицю, а Владислав бігав біля мене. Ми утрьох сиділи за столом. Наташа пішла, співмешканка Андрія пішла. Ми трохи випили і мене просто вирубило. Я пішла в іншу кімнату і лягла спати. Прокинулась від того, що Вадим приніс Владика на руках. Навіть не розуміла, в чому справа. Дитина дихала, я робила йому штучне дихання. Збігла вниз, швидка вже чекала. У Владислава була зламана нога, проломлений череп, синяк на оці».

За словами жінки, її знайомі їй сказали, що дитина випала з вікна.

«Коли Владиславу було два з половиною роки, він уже випадав із вікна. Тому я повірила, – наголошує Тетяна Липей. – Тоді я ліпила пельмені на кухні, чоловік Вадік прийшов з роботи і з другим сином був у великій кімнаті, а брат чоловіка, що страждає на шизофренію, залишив відкритим вікно і вийшов на вулицю. Малий зайшов у його кімнату, виліз на стільчик і впав. Тоді приходила служба у справах дітей і наказували дивитись за синами. У Владислава травм ніяких не було, тільки забій ноги.

Тетяна каже, що Андрій, який  смертельно побив її сина, зараз у Лук’янівці у СІЗО • Цілу статтю читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост