Дівчина завагітніла від мене, але я її кинув, бо покохав іншу, багатшу

Що робити, коли хлопець ніяк не може визначитись із ким йому бути. При цьому одна з дівчат вагітна від нього, а інша дуже багата. Одна про одну вони навіть не підозрюють. До газети ЯСНО звернувся закарпатець Дмитро Попович. Хлопець просить поради від читачів, бо опинився у непростій життєвій ситуації, пише газета ЯСНО.

• Золотце, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Мені 22 роки, я з небагато ї багатодітної родини і мрію про щастя. Мені хочеться, аби мої діти не жили у таких злиднях, у яких ріс я. Мій батько випиває, не раз бив і нас, і матір, у нас не було одягу, його приносили сусіди, родичі та різні волонтери. Не раз ми лягали спати на порожні шлунки. У нас вдома було 10- років, 8 з яких діти. Мати ніде не працювала і я найбільше в житті хотів вирватися з цього пекла. Спочатку думав, що дітей не захочу ніколи взагалі, аби вони ніколи не бідували. Та потім передумав. Думаю 1-2  усе ж варто мати.

Але все повинно бути у свій час. А зараз від мене вагітна моя знайома. Вона давно мене кохає і якось після застілля з друзями в одній компанії з нею, я провів її додому і ми опинилися у ліжку. На той час у мене була інша дівчина, але Марта умовляла її кинути, обіцяла усіляко догоджати мені і любити до смерті. Мене розчулили її слова і я залишився з нею. Ми зустрічалися більше року, одружуватись із нею я ніколи не планував, просто мені було зручно, і вона це знала. Не буду казати, що вона мені зовсім не подобалась, так, якісь почуття були, та це не те, що має бути для того, щоб створити разом родину. І головним критерієм було те, що Марта з бідної сім’ї. Дітей у них небагато – троє, але батька немає зовсім – давно помер, мати прибирає у школі і всі вони живуть із тих копійок. Марта ніде не працює, хоч їй 18 років, каже, що в селі немає роботи, а до міста їхати не може, бо все господарство на ній. Одним словом, дівка хоч і гарна, та не для життя. Може комусь вона буде доброю дружиною, та я б не хотів одружуватись із нею.

Біда лише в тому. Що нещодавно вона заявила, що вагітна. Я просив її зробити аборт, пропонував гроші. Але Марта й чути не хоче, думає, що дитиною прив’яже мене до себе. Так колись її мати потягла під вінець її батька і напевно вона вирішила скористатись давнім сімейним способом. Але зі мною це не пройде.

Та й я уже знайшов іншу дівчину. Ми познайомилися на вечірці на дні народження мого друга у місті. Вона багата. Має свою квартиру, машину, гарно одягається, доглянута, завжди усміхнена, привітна. Не дівка – а мрія кожного. Навіть не знаю, чим я їй припав до душі. Ми зустрічаємося уже три місяці і мені з нею дуже добре. Уже хотів робити пропозицію, як тут Марта ошарашила мене своєю вагітністю.

Із одного боку своє дитя кидати не хочеться, бо вона твердо вирішила, що буде народжувати, а з другого боку ламати власне життя також чи варто? 

Коли доля дала мені шанс вирватись із села, жити забезпечено із вродливою дружиною, а не застрягати в селі серед бідноти, як не скористатися такою нагодою?

Ситуація в мене зараз неймовірно складна. Я теж людина і по-людськи мені шкода Марту, бо що чекає на неї – одному Богу відомо… одним словом, злидні…  Але ж мені теж хочеться бути щасливим…. Та й я ніколи не обіцяв їй, що ми колись одружимось.  Хіба що вона сама собі щось там нафантазувала.

Мучать мене доколи сумління і я боюсь помилитися… Порадьте, будь ласка, що мені робити і як розв’язати цей непростий клубок, у якому я опинився • Цілу історію читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост