Ужгородська майстриня створює унікальні картини на склі, камінні, дереві

Про неї у соцмережі написала Kateryna Legerda

Мистецтво живе в її серці!Роботи ужгородської майстрині вишивки, розпису на склі, каміннях, дереві, твори хендмейду є унікальними і неповторними! Вони надихають, Вони неповторні!

Майстриня закохана у свою роботу, увесь свій вільний час віддає вишивці, хенмейду, щось майструє, імпровізує, завжди в творчих пошуках, її фантазії не має меж!

Жінка, яка понад усе любить Україну, болісно переживає за війну на сході, де гинуть кращі сини нації, в якої син також учасник війни. Творча натура, серце якої, переповнене любов’ю до ближнього і слабшого, милосердна душа і це не увесь перелік людських чеснот, які притаманні Тетяні Іванівні!

Тетяна Пашко, автор, кожний її твір це диво, вишиванка, розписи чи ручний твір неповторні, в них місткиня вкладає усю свою душу та неповторні задуми.

І щось мені захотілося позитивного, доброго, душевного.

Залюбки ділюся з поціновувачами талановитих українських майстринь, роботи яких не дають сумувати, роботи яких надихають на мрії, добрі справи, на позитив і милосердя!Хочу, щоб про талановитих українок дізналися якомога більше людей у всьому світі!Недарма кажуть, що українського цвіту по всьому світу!

ЗакарпатПост