У жінки 5 мільйонів доларів, але вона їсть котячий корм та одягається у секонд-хенді

У 50-річної жінки на рахунку 5,3 мільйона доларів, але вона зовсім не розкошує, у всьому собі відмовляє, не купує нічого нового з одягу і їсть котячий корм, аби не витрачати гроші на продукти, пише газета ЯСНО.

• Золотце, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Емі з Лас-Вегасу вигадала собі дієвий спосіб заощадити у всіх аспектах свого життя і готова поділитися з усіма набутим досвідом. Про жінку написала британська газета The Sun.

«Я тримаю свій водонагрівач вимкненим, мені потрібно 22 хвилини, щоб нагріти його, аби прийняти душ, тому я вмикаю його щоранку, коли встаю, – каже вона. – Я встановила його на 22 хвилини, щоб точно знати, коли мій душ готовий, бо не дай Бог, щоб я витратила ще хвилину на цей водонагрівач»

Такі дії можуть здатися дріб’язковими, але Еймі стверджує, що це економить її 80 доларів на місяць. Крім того, за її словами, вона заощаджує 200 000 доларів на рік, відмовляючись купувати щось нове. Емі використовує губку для ванни, доки вона не розпадеться,  має в господарстві лише один ніж, який відмовляється мити водою. Хату залишив їй колишній чоловік Майкл Меррі при розлученні, бо  знав, що вона переїде жити на смітник, щоб заощадити гроші.

Крім того, Майкл навіть після розриву стосунків із дружиною погодився добровільно прибирати будинок, аби вона могла заощадити 400 доларів на місяць на прибиранні. Можливо, найекономніша звичка Еймі в тому, що вона харчується і годує гостей котячою їжею.

Робота Еймі часто вимагає від неї поїздок до Лос-Анджелеса, але замість того, щоб витратити 250 доларів на літак, вона їздить по чотири години в обидва кінці на своїй 17-річній машині.

Але коли їй повідомляють, що «Мустанг» потребує ремонту, Еймі вирушає до аеропорту на громадському транспорті. «Коли я доходжу до крайнощів, думаю, що люди це бачать, і це багатьох дратує, але мені все одно. Це економить гроші і мені абсолютно байдуже, що мене хтось не розуміє, чи засуджує», – запевняє Еммі • Цілу історію читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост