Закарпатець Рустам Росул візьме участь у відборі до національної команди яка виступатиме на Warrior Games у США

Чотири десятки українських спортсменів уперше позмагаються на американських Іграх Воїнів, повідомляє Закарпатська ОДА.

Warrior Games – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. 

Ці міжнародні мультиспортивні змагання для ветеранів та військовослужбовців вже восьмий рік поспіль організовує Міністерство оборони США. 

У травні в Києві відбудеться національний відбір до складу команди, котра восени представлятиме Україну на Warrior Games в Орландо (штат Флорида). 

До відбору готується й закарпатець Рустам Росул, прикордонник, герой АТО і представник збірної України «Ігор Нескорених». 

За його словами, у програмі Warrior Games понад десять видів спорту. Спортсмен каже, що змагатиметься одразу у кількох категоріях – велоспорті, стрільбі з луку та штовханні ядра. 

Цього року змагання відбудуться 12–22 вересня в Орландо (штат Флорида, США). Серед учасниць – команди з восьми країн світу: США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

«Включення України до Warrior Games сприятиме розширенню можливостей спортивної реабілітації українських ветеранів та військовослужбовців вже у 2021 році, що особливо актуально в умовах пандемії та масового переносу заходів, зокрема й Ігор Нескорених у Гаазі, на 2022 рік», – говорить Оксана Горбач, координатор Invictus Games та Warrior Games в Україні.

До складу української команди увійдуть представники національної збірної «Ігор Нескорених», а також ветерани та ветеранки, які пройдуть національний відбір.

Реєстрація на відбіркові змагання триватиме впродовж 22 березня – 30 квітня 2021 року!