У межах програми ЄІС «Румунія-Україна» планують провести реконструкцію Малої сцени у Драмтеатрі

Реконструкція малої сцени Закарпатського драмтеатру, камери відеоспостереження в Ужгороді та проєкти у сфері освіти, медицини й екології реалізують у межах Програми ЄІС «Румунія-Україна» до 2023 року! Загалом в області має бути реалізовано 16 грантових проєктів у рамках цієї програми.Представники від Закарпатської ОДА в межах своєї компетенції здійснюють моніторинг імплементації проєктів та консультують, допомагають вирішувати проблемні питання, які виникають на шляху реалізації проєктів.

Олександр Білак, начальник управління єврорегіональної співпраці Закарпатської ОДА, разом з Інгрід Букшею, директоркою Спільного технічного секретаріату, відповідальними проєктними менеджерами та закарпатськими організаціями, які реалізовують спільні проєкти, провели онлайн-зустріч. 

На онлайн-нараді презентували декілька проєктів, а саме:  

1. «Забезпечення громадської безпеки шляхом співпраці правоохоронних органів та використання передових систем відеоспостереження в Ужгороді та Сату Маре».

2.  Розвиток транскордонної культури: Оновлені театри в Сату-Маре та Ужгороді. 

Спікери озвучили проблемні питання, які виникають у процесі реалізації 16 проєктів.

Найбільше – питання з документацією у громадах, де пройшли об’єднання та процеси реорганізації, а також проблеми з реалізацією заходів, які виникли у зв’язку з встановленням карантину та обмежувальними протиепідемічними заходами у протидії поширенню COVID-19.

Загалом в області має бути реалізовано 16 грантових проєктів у рамках цієї програми. Сьогодні декілька проєктів не завершили процедуру підписання грантових контрактів.

«Представники від Закарпатської ОДА в межах своєї компетенції здійснюють моніторинг імплементації проєктів та консультують, допомагають вирішувати проблемні питання, які виникають на шляху реалізації проєктів», – додав Олександр Білак, начальник управління єврорегіональної співпраці Закарпатської ОДА.

За останні роки двостороннє міжрегіональне і транскордонне співробітництво обох держав стало дієвим механізмом, у рамках якого Україна та Румунія успішно реалізовують взаємовигідні проєкти! – полвідомляє Закарпатська ОДА.

ЗакарпатПост