684 закарпатські пари подали заяви на одруження через Інтернет

Понад 3000 звернень через вебпортал надійшло до відділів ДРАЦС Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Протягом січня-лютого 2021 року до відділів ДРАЦС Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) через вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» надійшло 3089 звернень.

Найбільше звернень надійшло з Івано-Франківської області 1032, трохи менше із Тернопільської області 747, із Закарпаття звернулися 684 громадянина та з Чернівецької області надійшло 626 звернень.

Сервіс набуває популярності серед пар, які бажають укласти шлюб, адже він дає можливість молодятам не виходячи з дому, подати заяву про державну реєстрацію шлюбу.

Вебпортал надає можливість громадянам:

– подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяви про державну реєстрацію актів цивільного стану, про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

– надіслати до відділів ДРАЦС сканкопії документів, необхідних для державної реєстрації актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, у форматі, придатному для друку або зчитування цих документів в електронному вигляді;

– здійснити попередній запис на відвідування ДРАЦС із зазначенням зручних дати і часу;

– оплатити з використанням платіжних систем послуги відділів ДРАЦС;

– отримати консультації фахівців відділів ДРАЦС.

Скористатися сервісом можна за посиланням:  http://dracs.minjust.gov.ua/.
Уникайте черг та скупчень людей, отримуйте послуги ДРАЦС онлайн!

Інформує пресслужбаПівденно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

ЗакарпатПост