Гороскоп від закарпатської ворожілі Цилі. 22 – 28 березня 2021 року. Здоров’я, любов, гроші

Циля – закарпатська ворожіля, яка живе під густим пралісом. Від природи вона отримує свою силу та мудрість. У горах вона ближча до неба, що дає їй ясність думок. Ворожка запропонувала газеті ЯСНО унікальний гороскоп, складений не лише за рухом зірок, але й за сприяння стихій, за допомогою яких вона лікує та передбачає майбутнє. Такий гороскоп ви не знайдете більше ніде.

ОВЕН

Починайте лише ті справи, в успіху яких не сумніваєтеся. Уникайте суєти, не приймайте поспішних рішень і не дозволяйте собі різких суджень на адресу кого б то не було. Перш ніж приступити до реалізації ідей, ретельно проаналізуйте їх, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

ТЕЛЕЦЬ

Настав час почати говорити вголос про свої почуття. Ваш обранець давно чекає від вас кроку у відповідь, чому ж ви зволікаєте? Сімейні дами займуться традиційними домашніми клопотами. Але не перестарайтеся: в середині місяця треба більше відпочивати, насолоджуючись свіжим повітрям і першим теплим сонячним промінням.

БЛИЗНЮКИ

Постарайтеся звести спілкування до мінімуму: Близнюкам зараз буде складно знайти порозуміння з людьми. Не вірте на слово всьому, що вам скажуть, і остерігайтеся потрапити на вудку лестощів. На вихідних наведіть в будинку порядок – позбавтеся від старих непотрібних речей. П’ятниця чудово підходить для відмови від шкідливих звичок. Життєвий тонус невисокий.

РАК

Зірки радять: перестаньте триматися за минулі образи. Почніть жити сьогоднішнім днем, ставте нові цілі. Вашим зовнішнім виглядом в цей період будуть захоплюватися багато представників протилежної статі. Скористайтеся цим для початку нових відносин, які можуть стати вашою долею. Не марнуйте часу.

ЛЕВ

Не давайте обіцянок, якщо не впевнені, що зможете їх виконати. Уникайте хаотичності у вчинках, не дозволяйте емоціям керувати вами. Все, що ви робите на цьому тижні, повинно бути значно і вагомо. Увечері приділіть час медитації. Проведіть аналіз минулого і постарайтеся витягти з нього уроки.

ДІВА

Зміни зі знаком плюс очікуються незабаром у вашому житті. У зв’язку з цим гарний настрій і самопочуття гарантовані. Єдине, що може потурбувати вас – це проблеми з дітьми. Для того щоб їх вирішити, вам потрібно стати не мамою-наставником, а мамою-другом.

ТЕРЕЗИ

У Терезів велика небезпека піддатися марі і обману, тому відкладіть усі важливі справи, якими б значущими вони вам не здавалися. Вихідні присвятіть турботі про власне здоров’я і здоров’я членів вашої родини: рушайте на природу, займіться спортом, більше ходіть пішки. У понеділок добре починати дієту. Тим більше, що почався піст.

СКОРПІОН

Середина місяця принесе з собою хороший, по-справжньому весняний настрій! Вирушайте на природу, а краще – у відпустку, справи почекають. Вам може надійти цікава і досить вигідна, на перший погляд, пропозиція. Щоб не помилитись, ретельно все зважте, перш ніж говорити «так».

СТРІЛЕЦЬ

Енергетично насичений тиждень для Стрільців. Зірки стануть сприяти тим, хто точно знає, чого хоче, і вміє грамотно планувати свої дії. Виникають проблеми старайтесь вирішувати відразу ж, не відкладаючи їх на завтра. Вихідні дні добре підходять для того, щоб просити прощення і налагоджувати відносини.

КОЗЕРІГ

Чекайте напруження пристрастей у взаєминах з родичами. Пік непримиренних розбіжностей доведеться на понеділок і вівторок, потім можна говорити про перемир’я. Рекомендується уважніше поставитись до свого здоров’я. Можна легко  підхопити застуду, так що будьте напоготові!

ВОДОЛІЙ

Гармонійний і спокійний тиждень для Водоліїв – проведіть максимум часу в колі рідних і близьких людей, у розмовах про життя і філософських роздумах. В п’ятницю можуть виникнути труднощі в роботі з інформацією. Заняття, що вимагають інтелектуальних зусиль, навряд чи принесуть успіх. Увечері в неділю помедитуйте або прийміть розслаблюючу ванну.

РИБИ

Давно пора навести порядок у робочих справах. Зробіть це зараз, інакше потім ви ще більше заплутаєтеся. Можлива несподівана зустріч з людиною, яка була вам дорога у минулому. Як тепер будуть розвиватися ваші відносини – велике питання. Багато чого залежатиме від вас. Дійте! • Повний гороскоп читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост