Голодних свиней примушували їсти один одного

У минулому році Україну облетіла новина про те, що стадо голодних свиней тероризує село. Нещасних було близько сотні, пише газета ЯСНО.

Через конфлікт із фермером, їх випустив зі свого сараю власник, який орендував місце для свиней. Зачиненими залишилися близько 20 тварин, а інші втекли. Після вільного життя тварини здичавіли та стали агресивними. Вночі тварини живилися на городах, вдень старше покоління відпочивало, а  молодняк бігав селом. Це був результат безвідповідального ставлення до тварин, та в результаті так нікого й не покарали.

На жаль, часто на свинофермах до свиней ставляться дійсно по-свинськи. І не лише в Україні. У Англії на приватній фермі творилося таке, від чого зоозахисники, проглядаючи записи із прихованих камер спостереження просто ахнули.

До того ж, ферма була відомою і продавала м’ясо під відомим у світі брендом. На фермі проживало більше 8 тисяч свиней. Але за ними був настільки поганий догляд, що вони через голод поїдали одне одного.  Свині були настільки худими, що виднілися їхні ребра.

На відео записі також видно, як працівник ферми вбиває молодих поросят, ударивши їх крихітними головами об прути металевої клітки їх матері. Можна почути, як працівник каже: «Я ненавиджу це робити».

Після розслідування сертифікацію продукції ферми скасували, а господарів планують притягнути  до відповідальності. А за тими законами їм загрожує реальне позбавлення волі • Цілу статтю читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост