Закарпаття в очікуванні виходу із «червоної» зони карантину

В результаті  тривалих жорстких карантинних обмежень у «червоній» зоні карантину, невдовзі Івано-Франківська та Закарпатська область можуть послабити заходи безпеки.

Про це в  ефірі Прямого заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Він наголосив, що сьогодні у регіонах «червоної» зони карантину спостерігаються позитивні зміни епідеміологічної ситуації.

«Чи буде в Україні загальнонаціональний локдаун? Сьогодні ми бачимо, що якщо витримуються всі ті обмеження, які прописані в «червоному» рівні епідемічної небезпеки, а це приклад Івано-Франківська і Закарпатська області, то є позитивний вплив», – підкреслив Ляшко.

«І на цьому тижні, можливо, на наступному Івано-Франківська і Закарпатська області будуть виведені з червоного рівня епідемічної небезпеки», – зауважив головний санітарний лікар.

Він пояснив, що адаптивний карантин в Україні працюватиме, допоки це можливо без колапсу системи охорони здоров’я.

«Це ще раз нам підтверджує, що поки є можливість працювати в адаптивному карантині, то краще працювати в адаптивному карантині. І ми говорили на початку 2021 року, що після першого зимового карантину в 2021 році надалі в країні буде працювати адаптивний карантин до того часу, доки це можливо, щоб не було допущено колапсу системи охорони здоров’я», – резюмував Віктор Ляшко.