Закарпаття і надалі залишатиметься у червоній зоні

МОЗ України опублікувало чергове зонування України, не дивлячись на тенденцію зниження захворюваності Закарпаття, залишається червоній зоні карантину.

Наразі рівень епідеміологічного порогу складає 111.6%, що нижче майже на 10% за останній період, коефіцієнт виявлених теж знизився та складає 21.5%, рівень госпіталізації 71.6%, динаміка рівня госпіталізації -11.0%, рівень завантаженні ліжок з киснем складає 52.1%.

На “червоному” карантинному рівні перебувають 11 регіонів України – це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька, Чернігівська області. В областях перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом.

Норма становить 60 на 100 тисяч населення. Високі показники в “червоних” Житомирській області – 116,2; Миколаївській – 107,4 та в Києві – 106,8. Найвищий рівень – у “помаранчевій” Вінницькій області – 116,0.

У “помаранчевій”зоні 13 регіонів – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька і Черкаська області.

Лише одна Херсонська область “жовта”. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій – 43,3, а завантаженість ліжок з киснем становить 17,3%. До слова, норма – 65%.

Натомість “зелених” регіонів в Україні немає від початку адаптивного карантину.

ЗакарпатПост