На Закарпатті з’явився новий екобренд – Долина теплиць. ВІДЕО

Ідея з’явилася завдяки Іршавщині

Місцеві жителі скооперувалися, аби реалізовувати продукти власного виробництва  – в основному сухофрукти і консерви, але з місцевим колоритом, аби привабити туристів!

У такий спосіб підприємці Боржавської долини об’єдналися, аби вижити під час карантину та  пропагувати своє! Почали з двох напрямків – сухофрукти і консерви. З часом планують форматуватися!

Соус чилі з чорнобривців, дріблянка, в’ялена слива чи поімдори, сувенірне тріо лекварів з конфітюром, еко чіпси з сухофруктів та й багато інших новинок здорового харчування будуть розвивати під брендом. Запевняють: готові експериментувати!

Локальні продукти Боржавської долини можна придбати через інтеренет, на сторінка соцмереж,  крамницях Хуста, Іршави та  навколишніх сіл , Мукачева та Ужгорода.

6 ліцензіатів вина, 18 сироварень, 19 пивоварень, арахісова плантація у Велятині, плантація іранського шафрану на Мукачівщині, найбільша в Україні лавандова гора на Перечинщині з косметичними продуктами, нова продукція равликової  ферми,  6 виробників чаю,  9 виробників соків із закарпатських фруктів, 5 виробників форелі струмкової, 7 виробників лекваря, 3 презентатори солодощів і овочевий напрям: це Долина теплиць і Турянський часник –  такі  локальні продуктові тренди – 2021 Закарпаття озвучили фахівці.

А також у краї 96 сертифікованих виробників м’ясо-ковбасної продукції, троє з них пройшли органічний відбір. 

Більше дивіться у відео М-студіо.

ЗакарпатПост