Серед учасниць голої фотосесії у Дубаї була й закарпатка. ФОТО

Це – Маріанна Федчук з Ужгорода. Більше про неї та інших дівчат – у матеріалі ТСН

Українське консульство в Дубаї взаємодіє із місцевими правоохоронцями для забезпечення дотримання прав українок та з’ясування усіх обставин цієї справи.

Голяка на балконі в Дубаї: що відомо про українок, які можуть потрапити до в’язниці через фотосесію в стилі ню

У Дубаї затримали 40 людей за знімання відеоролика, в якому оголені дівчата стоять на балконі одного з хмарочосів міста. Серед затриманих виявили 11 українок. Деяких моделей вже вдалося ідентифікувати.

Більш детально – у матеріалі Daily Mail.

11 дівчат – українки, це підтвердило МЗС країни. Ім’я 33-річного росіянина, затриманого як організатора розпусних знімань на балконі в ОАЕ – Олексій Концов. Він стверджує, що припустився “фатальної помилки”, яка в ОАЕ вважається потенційним злочином. Росіянин найняв адвокатів, які вимагали його звільнення з в’язниці Дубая.

Моделі, затримані в Дубаї за порушення законів про громадську порядність, в основному з України. Інші дівчата – з Росії, Білорусі та Молдови.

дубай
dailymail.co.uk 
Підготовка до оголеної фотосесії для ізраїльських порносайтів.

Близько 40 моделей були задіяні в проєкті, який викликав серйозні скандали в Дубаї. Вже відомо, що це порушення закону приведе до великих штрафів або 6 місяців ув’язнення учасниць подій. Знімання відбулося 3 квітня на балконі хмарочосу в районі Dubai Marina: це побачили люди з сусідніх хмарочосів. Декого з тих, хто бере участь в оголеному відео, видно на груповому знімку із заголовком “Маленька сім’я”, де видно обличчя дівчат.

дубай
dailymail.co.uk

Двох українок близко 20 років на ім’я Яна та Діана, які у своїх акаунтах в Instagram каталися на верблюді, – можна помітити на знімку з балкону завдяки татуюванням.

дубай
Daily Mail

Також ще одна українська модель, 19-річна Дарія Хорунженко з Полтави, є серед групи на фото. Серед групи також українські моделі Катерина Кашенко та Софія Ткачук. ЗМІ вже ідентифікували моделей Анастасію Кашубу (20 років) та Тетяну Борисенко, візажистки з Києва. 

дубай
dailymail.co.uk 
У Яни – велике татуювання з квітами на лівій нозі
дубай
dailymail.co.uk 
Діану також впізнали за зображеннями на балконі та двома татуюваннями.
дубай
dailymail.co.uk 
Катерина Кашенко має кілька татуювань з листям і великим півмісяцем на грудях і шиї.

А це Маріанна Федчук, з Ужгорода. Усі ідентифіковані українські моделі розміщували відео чи фото з Дубая у своїх соціальних мережах. Російське видання Mash повідомляло, що у фотосесії також брала участь дочка російського бізнесмена та колишнього банкіра: 21-річна дівчина це заперечила.

дубай
Маріанна Федчук з Ужгорода
дубай
Daily Mail 
Софія Ткачук

Закони ОАЕ про порядність, які охоплюють оголення та інші “розпусні дії”, передбачають покарання у вигляді в’язниці на строк до шести місяців та штраф у розмірі 5000 дирхамів (1400 доларів). За обмін порнографічними матеріалами також передбачено покарання у в’язниці та штраф до 500 тис. дирхамів (14 тис. доларів) згідно із законами країни, які ґрунтуються на ісламському законодавстві або шаріаті. Існують припущення, що жінки брали участь у зніманнях для ізраїльської версії американського веб-сайту для дорослих.

Сьогодні Міністерство закордонних справ України заявило, що вважає, що в Дубаї було затримано 11 громадянок України.

“3 квітня поліція Дубаю затримала групу людей у зв’язку з порушенням суспільної моралі. За попередньою інформацією, серед затриманих є 11 громадян України”, – йдеться у повідомленні МЗС.

У вівторок, 5 квітня, українські дипломати планують відвідати затриманих і “забезпечити дотримання прав українських жінок”.

ЗакарпатПост