Жінка за два роки схудла на 60 кілограмів завдяки фотографії у шафі

47-річна Клер Дьюсбері з Великобританії на своєму прикладі показала, що вражаючих результатів у схудненні можна домогтися у будь-якому віці.

Жінка досягла критичної позначки у 150 кілограмів два роки тому. Тоді вона зрозуміла, що вага стала серйозною загрозою для її життя, пише газета ЯСНО.

• Золотце, купи свіжий номер газети ЯСНО •

“Я турбувалася про своє здоров’я, я астматик, і це стало вирішальним фактором”, — розповіла Клер.

За два роки жінка скинула більше третини маси свого тіла. Зараз вона бачить набагато менш лякаючу цифру на вагах — 90 кілограмів. Її кінцева мета — досягти позначки у 70 кілограмів.

Клер поділилася подробицями процесу схуднення. Британка записалася у спортзал, відмовилася від шкідливої їжі, почала дотримуватися дієти і готувати усі страви самостійно. Раніше вона не уявляла свого життя без перекусів, хліба, булочок і фастфуду. Але Клер вдалося знайти альтернативу: замість тостів на сніданок вона стала готувати млинці з “правильного” борошна, а наггетси і чипси замінила на фрукти та страви, приготовані у сковороді вок.

Секретом свого схуднення Клер називає мотивацію. Не зірватися з дієти їй допомогли її власні фотографії. На знімках жінка відображена у своїй максимальній вазі. Ці кадри вона сховала у кухонну шафу і холодильник.

“Я можу подивитися на неї і сказати: “Ти не повернешся — і знову закрити шафу””, — пояснила Дьюсбері.

Ще одним потужним мотиватором для британки стала її родина. Клер — мама двох дітей.

“Мені здавалося, що я погана мати, тому що не можу вийти пограти з сином. Я почала худнути заради дітей, але потім зрозуміла, що стаю більш впевненою у собі. І роблю це для себе, а не для інших”, — зізналася жінка • Більше життєвих історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост