Гороскоп від закарпатської ворожілі Цилі. 12 – 18 квітня 2021 року. Здоров’я, любов, гроші

Циля – закарпатська ворожіля, яка живе під густим пралісом. Від природи вона отримує свою силу та мудрість. У горах вона ближча до неба, що дає їй ясність думок. Ворожка запропонувала газеті ЯСНО унікальний гороскоп, складений не лише за рухом зірок, але й за сприяння стихій, за допомогою яких вона лікує та передбачає майбутнє. Такий гороскоп ви не знайдете більше ніде.

ОВЕН

На цьому тижні Овни будуть займатися тільки самими собою. Доведеться присвятити практично весь вільний час для вирішення особистих питань. У вас з’явиться не тільки впевненість у власних силах, а й енергія для втілення в життя всіх планів. Саме тому Овни зможуть стати справжніми лідерами. Адже ви отримаєте перемогу не тільки над власними, а й над чужими недоліками, які гальмують ваш рух до успіху та кар’єрного росту. З’явиться можливість внести певні зміни у власну долю, але вже в другій половині тижня доведеться трохи знизити ініціативу.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці цього тижня більш активно займуться скупченням матеріальних цінностей і будуть робити досить великі запаси на майбутнє. Саме тому можуть знадобитися великі витрати, щоб задовольнити власні запити і бажання. Перша половина тижня просто ідеально підходить для придбання дорогих прикрас, коштовних предметів інтер’єру, дзеркал, освітлювальних приладів і творів мистецтва. Можна зараз купувати речі для тривалого користування. А от в другій половині тижня робити якісь великі придбання не варто, бо вони можуть виявитися низької якості.

БЛИЗНЮКИ

На цьому тижні є суттєвий ризик захворіти – є вірогідність розвитку серйозних захворювань дихальної системи. Саме тому вам потрібно особливо прискіпливо слідкувати за своїм харчуванням і одягатися по погоді, щоб не застудитися. На роботі складається спокійна і стабільна ситуація, але все одно доведеться понервувати через дрібниці. Тримайте свої емоції під контролем і зможете уникнути конфліктів. Не відмовляйтеся від проектів, які доручить начальство, інакше ризикуєте залишитися без премії.

РАК

Для вас найбільш важливе значення матимуть питання, пов’язані з житлом, дітьми та родиною, доведеться активно займатися вирішенням побутових проблем. Творчі особистості зможуть успішно завершити всі розпочаті раніше проекти, роботу виконають вчасно і якісно, ​​зможуть знайти для себе нову ідею. Не варто починати нові проекти в другій половині тижня, так як це не найсприятливіший період. Зараз найкраще повернутися до справ, які не встигли закінчити раніше і довести все до логічного завершення.

ЛЕВ

Остерігайтеся занадто привабливих проектів і пропозицій. Все не так райдужно, без праці успіх неможливий. Будьте мудрі, суперечки з начальством принесуть тільки засмучення і розчарування, а вам ще неодноразово доведеться звертатися до нього за допомогою. Є шанс, що, використовуючи свої ділові якості, ви досягнете підвищення на службі. Залиште достатньо часу для будинку, родичів, і вирішення фінансових проблем. На цьому тижні вас чекає комфорт і взаєморозуміння у стосунках з рідними і близькими.

ДІВА

Для вас наступив сприятливий період для просування по кар’єрних сходах. Однак доведеться активно діяти незважаючи ні на що, навіть на те, що це загрожує порушити сформований порядок речей. Постарайтеся не роздувати з мухи слона, уникайте бурхливих переживань. У середу навколишні люди будуть налаштовані до вас по-доброму і підтримають багато ваших ідей. Всі справи та питання, пов’язані з таємницею, інформацією і секретами, постарайтеся завершити до суботи. Це сприятливий тиждень для заручин або укладення шлюбу. Вдалими будуть знайомства з представниками протилежної статі.

ТЕРЕЗИ

Тиждень сприятливий для укладання договорів, ведення переговорів і документального оформлення отриманих результатів. Саме час освоїти щось нове, записатися на мовні курси або в автошколу. Не відмовляйтеся від несподіваних відряджень, вони принесуть не тільки гроші, але і допоможуть вам розширити коло своїх знайомств. Атмосфера в колективі буде дружньою та довірливою. Проте краще не змішувати роботу й особисте життя.

СКОРПІОН

Тиждень буде непростим: і на роботі, і вдома вам доведеться вирішувати різноманітні проблеми. Намагайтеся не витрачати сил даремно, керуйтеся логікою і здоровим глуздом, а не емоціями. У першій половині тижня будуть затребувані дипломатичні здібності: доведеться займатися врегулюванням стосунків на роботі. Ділові партнери підтримають ваші починання, з’явиться можливість укласти перспективні контракти.

СТРІЛЕЦЬ

Вас чекає насичений тиждень: доведеться приймати важливі рішення, докладати зусиль, втілюючи в життя свої і чужі ідеї. Можливі поїздки і зустрічі, важливі переговори увінчаються успіхом. Рекомендується бути уважнішими до оточення: вам випаде шанс вивести на чисту воду брехунів. До кінця тижня вдасться досягти невеликого успіху і навіть отримати прибуток. Уникайте закулісних інтриг і тримайтеся подалі від сумнівних особистостей.

КОЗЕРІГ

Перші дні тижня – час, коли ви можете швидко домогтися бажаного, досягти успіху в переговорах і зайняти дуже вигідну позицію. Проблеми з перевіряючими інстанціями вирішаться після прийняття компромісного рішення, що влаштовує обидві сторони. Особливо важливими стануть стосунки з близькими. Стосунки закоханих будуть непростими, але готовність до розумних поступок допоможе уникнути сварок. Сімейні пари будуть зайняті проблемами дітей – важливо не вимагати занадто багато від представників молодшого покоління.

ВОДОЛІЙ

Початок тижня – час, коли ваші недоброзичливці будуть особливо винахідливими і активними. Уникайте участі в закулісних інтригах, зробіть все можливе, щоб зберегти бездоганну репутацію, інакше ризикуєте постраждати ні за що. В іншому ж перша половина тижня буде вдалою. Значно покращиться фінансове становище, вдасться отримати прибуток. Візьміть ініціативу в свої руки, це дозволить досягти багатьох поставлених цілей. В останні дні тижня будьте особливо уважні до близьких.

РИБИ

Цей тиждень – це ідеальний період для наведення порядку в справах. Можна успішно провести переговори з приводу отримання спонсорської допомоги, кредиту. Ближче до кінця тижня почнуться проблеми з начальством. У фінансовому відношенні тиждень обіцяє бути вдалим. Не слід нехтувати і домашніми справами: на цьому тижні ви зможете вирішити багато важливих питань. Не виключений ремонт. Стосунки закоханих досить гармонійні • Повний гороскоп читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост