Укрзалізниця збільшує кількість поїздів до Закарпаття на травневі свята

«Укрзалізниця» до святкових днів у травні запустить додаткові поїзди до Закарпатської області.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив в.о. голови правління «Укрзалізниця» Іван Юрик на брифінгу у Верховній Раді.

«Наразі ми опрацювали призначення до Великодня та травневих свят 11 додаткових поїздів. Традиційно додаємо поїзди на ті напрямки, які є найбільш популярними серед пасажирів, зокрема на Закарпаття. Просимо пасажирів на вокзалах та у поїздах дотримуватися всіх карантинних вимог та обов’язково носити маски. Подорожуйте безпечно», – сказав Юрик.

Він нагадав, що нещодавно Закарпатська область вийшла з «червоної» зони карантину й Укрзалізниця вже відновила регулярне пасажирське сполучення з цим регіоном.

В.о. члена правління «Укрзалізниця» Олександр Перцовський своєю чергою додав, що з п’ятниці 16 квітня компанія запустила електропотяг між Львовом та Ужгородом, який проходить Мукачево та Чоп. Він зазначив, що до потяга було причеплено два додаткових вагони і він може перевозити до 1000 пасажирів в обидва боки.

Укрзалізниця у травні також призначатиме додаткові рейси цілорічних поїздів. Наразі передбачається, що такі святкові рейси здійснять 5 поїздів: № 29/30 Київ – Ужгород, № 251/252 Харків – Миколаїв, №774/773 Київ – Шостка, №781/782 Черкаси – Київ та № 137/138 Хмельницький – Лисичанськ.  Окрім цього, на свята Укрзалізниця продовжила маршрут швидкісного поїзда № 779/780 Суми – Київ до станції Вінниця.

ЗакарпатПост