АНОНС. Батько зрікся сина, який врятував йому життя

Після шаленої ночі кохання Ігор почав віддалятися від Олі, а потім одружився на іншій

Ольга познайомилася з Ігорем ще в університеті. Такий гарний, розумний,  із гумором. Всі дівчата за ним упадали. Та й він мав не одну подружку, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Коли він запропонував Олі випити разом кави, вона тільки скептично посміхнулася. Потім намагався запросити її на якийсь концерт. Але в Олі в цей час був більш надійний залицяльник. Ще кілька разів Ігор під’їжджав до дівчини, але безрезультатно. Вона казала, що Ігор надто поверховий, не вміє він любити, хіба що тільки вершки збирає. А тим часом хлопця заводило саме те, що ним, таким привабливим, нехтують. Його самолюбство ніяк не могло із цим змиритися.

Але якось Оля зламала ногу. Багато друзів приходило в лікарню її підтримати. Тому лікарняні дні проходили навіть весело. А якось зайшов Ігор. Він приніс величезний букет. Взяв Олю на руки і почав кружляти з нею по кімнаті. Він з’являвся майже щодня. Був таким милим, кумедним.

Оля сама незчулася, як почала йому довіряти. Він був таким чуйним, так багато розпитував про її життя.

І одного разу трапилося те, що й мало статися. Оля залишилася в нього вдома, коли батьки поїхали в інше місто до рідні. Ніч була чарівною. Але в наступні дні все почало мінятися. Ігор раптом став віднікуватися від зустрічей, уникати дівчини. Це стало приводом для того, щоб її колишній залицяльник Ярослав зміг більше часу проводити з Олею. Він заспокоював дівчину, як умів. Турбувався про її здоров’я. І раптом запропонував одружитися.

Ігор став великим чиновником, вдало одружився, на дочці дипломата

Коли Оля народила, ніхто з однокурсників цього не знав, бо вона перевелася на заочне відділення. Ярослав зробив те ж саме. І вони поїхали до нього додому. Роки пролетіли дуже швидко. Син Олі – Богдан – виріс, став хірургом. Дуже відомим, його згодом забрали працювати у столицю.

А Ігор став великим чиновником. Він вдало одружився, на дочці дипломата. Подальша кар’єра склалася сама собою. Але якось він потрапив у аварію. Незважаючи на те, що за врятування Ігоря дружина обіцяла великі гроші, ніхто не брався за цю справу. Надто складною була ситуація. І був великий ризик, що чоловік, коли й не загине, то залишиться інвалідом. А за це можна й позбутися роботи!

І тут Ігорова дружина прийшла до Богдана, бо чула про нього дуже багато позитивної інформації. Що він буквально творить чудеса зі своїми безнадійними пацієнтами.

Богдан зрозумів, що це його батько. Бо знав і раніше, де той працює. Побачив знайоме прізвище. І не захотів робити операцію. Бо бачив, що врятувати постраждалого майже неможливо. А в нього потім на все життя залишиться гірке відчуття, що він убив батька. Хай і байдужого до нього, але батька. Але коли побачив, що іншої ради немає, все ж взявся його прооперувати • Цілу статтю читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост