Ким і де працюють закарпатці

Спочатку заглянемо в статистику. Скільки робочих місць пропонують закарпатцям у різних куточках області. Беремо звіт Головного управління статистики в Закарпатській області. Там подано райони по старій кваліфікації, тож так їх подаватимемо і ми, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Отже, найбільше роботи на Закарпатті пропонують в Ужгороді. Там зосереджено 39,2% усіх вакансій. На другому місці Свалявський район – 7,5 відсотків. Третє поділили між собою Іршавщина та Мукачівщина – по 6,9 відсотків. Далі йде Мукачево – 5,9%, після нього – Виноградівщина – 5,6%. У інших містах та селах ситуація катастрофічна. Наприклад, у Хусті  є всього 2,8 відсотка вакансій, у Хустському районі – 2,7. Берегово – 2,6%, Берегівський район – 2,5%, Тячів – 2,2%, Виноградово та Свалява – 1,8%, Рахів і Рахівський район – 1,4%, Іршава – 1,3%,Міжгір’я – 1%, Великоберезнянщина – 0,9%, Чоп – 0,8%, Перечин , Воловецький район – 0,7%,  Воловець – 0,5%.

Це – лише загальна приблизна картина.

Також управління статистики називає розмір зарплат. Найвищими вони є у сфері нерухомості – у середньому – 13,2 тис. грн. Потім іде галузь автоперевезень – 12,2 тис.грн., відтак – зв’язку і телекомунікацій – 10,9 тис. грн.. У інших зарплати нижчі, скажімо, у сфері журналістики та перекладів 10,6 тис. грн., у галузі мистецтва та культури – 10,2 тис. грн., торгівлі – 10 тисяч, у сфері науки і освіти – 9,9 тис. грн. Інші галузі чомусь у звіті не подано • Цілу статтю читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост