Коли жінку паралізувало, чоловік пішов і хотів забрати дітей… Але вона не здавалася і боролася до кінця!

Ріона Келлі в 37 років пережила страшне. Жінку паралізувало, і лікарі не залишали їй шансів на нормальне життя, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Прогноз був невтішним, медики переконували, що Ріона не зможе ходити. Чоловік не зміг залишитися з нею в цій ситуації і прийняв рішення піти разом з 4-ма спільними дітьми.

Втратити дітей жінка не могла. У неї з’явилася прекрасна мотивація знову ходити. І через кілька місяців це сталося! Так, кроки були невпевненими, і при довгій ходьбі доводилося використовувати візок, але це коштувало того.

Найжахливіше, що їй довелося перенести, це зрада близької людини, з якою вона прожила вкупі цілих 14 років.

Лікарі рекомендували їй не зупинятися на досягнутому і ще кілька місяців продовжувати наполегливо працювати. Тренування Ріона продовжила, але самій впоратися ставало все складніше.

Вона дала оголошення в місцеву газету про те, що їй для тренувань потрібен приватний тренер.
З потоку пропозицій, жінка зупинила свій вибір на колишньому футболістові. І він дійсно допоміг жінці відновитися.

Між Ріоні і її інструктором Кітом виникли романтичні почуття і тепер вони живуть разом. Діти до нього вже звикли, а він любить їх, як рідних.

Ми натхненні силою волі цієї жінки, яка незважаючи на зраду коханого чоловіка, знайшла в собі сили рухатися далі і ставати краще для себе і дітей! • Більше цікавих історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост