У Мукачеві новий керівник окружної прокуратури

 26 квітня, у Мукачеві відбулося представлення керівника окружної прокуратури та його заступників.

 За участі представників органів влади та правоохоронних органів очільник Закарпатської обласної прокуратури Дмитро Казак повідомив про призначення Дмитра Кириленка керівником Мукачівської окружної прокуратури.

Мукачівщина традиційно залишається тим регіоном Закарпаття, до якого прикута посилена увага органів правопорядку, тож Дмитро Казак побажав новому керівнику успіхів у подальшій роботі.

Дмитро Кириленко в органах прокуратури працює з 2006 року. За свою службову діяльність встиг пропрацювати у п’яти районах Закарпаття та в апараті прокуратури області. З грудня 2015 до грудня 2020 року був керівником Ужгородської місцевої прокуратури.

Першим заступником керівника окружної прокуратури став Юрій Пехньо, який до цього обіймав посаду прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Закарпатської обласної прокуратури. Заступником призначено Івана Лендєла, який працював на керівній посаді і в Мукачівській місцевій прокуратурі.