У Мукачеві почали виготовляти брендовий одяг із принтом, на якому зображено: покровитель міста Святий Мартин, Ілона Зріні, замок «Паланок», ратушу та знакові квіти Закарпаття

У Мукачеві почали виготовляти брендовий одяг із принтом, на якому зображено: покровитель міста Святий Мартин, Ілона Зріні, замок «Паланок», ратушу та знакові квіти Закарпаття

Любити своє повинен кожен, як і підтримувати вітчизняну продукцію. На жаль, закарпатці часто надають перевагу закордонному і нерідко нехтують тим, що поруч і що дійсно заслуговує на визнання.

Тому двоє талановитих мукачівок взялися пропагувати любов до рідного краю через аксесуари та одяг.

Засновницями бренду стали неймовірно креативні дві творчі особистості  Вікторія Швардак та Наталія Рибар. Ці люди є справжнім генератором ідей і постійно придумують щось цікаве і незвичне.

Ідею запропонувала Вікторія і її підтримала художниця Наталія Рибар – дружина відомого українського музиканта, мультиінструменталіста, композитора гурту «Без Обмежень». Вона і внесла пропозицію дати назву бренду та створила авторський принт, який вже став оберегом і неповторним образом для сучасної жінки.

«Коли об’єднуються дві жіночі творчі душі, то обов’язково буде тайфун з позитиву, креативу, сюрпризів, ексклюзиву, – каже газеті ЯСНО Вікторія Швардак. – Спільно ми створили проект нового українського бренду аксесуарів і одягу. Мета – велична і прекрасна. Без пафосу. Просто наша любов до рідної землі просто не могла не вились у щось красиве»

Натхнення до Вікторії, за її ж словами, прийшло від Святого Мартина, з неймовірно цікавої, надихаючої екскурсії Єви Колесник народилася ідея створити щось таке, що б презентувало наш край не лише цікавою архітектурою, не лише весняним цвітінням сакур, а було популярним постійно, цілий рік.

«Дизайнерський, мистецький талант Наталії Рибар блискавично втілив ідею в принти тканин. Ательє Діани Пехньо перевтілило тканини в одяг. І тепер ПІД ПОКРОВОМ кожен, хто торкнеться цього бренду. Саме фраза «Під покровом» на шести мовах написана на хустоках. Чому на шести? Бо Закарпаття багатомовне і при цьому всі розуміються», – наголошують дівчата.

На принті зображено також те, чим може пишатися наш край – це замок «Паланок», Святий Мартин, який вважається покровителем Мукачева, велична і романтична Ілона Зріні, історія кохання якої надихає вже багато поколінь закарпатців,  а також мукачівська міська ратуша, яка входить до ТОП-10 найкращих в Україні.

«До проекту має намір долучитися когорта дизайнерів, студентів та випускників Мукачівського державного університету, – долучається до розмови Наталія Рибар. – У нас вже вийшла перша шовкова коделенція від бренду «Марципанка». Це – шовкові хустки, шарфики, спідниці, сукні, ексклюзивні комбіновані моделі. У роботі вже наступна колекція у спортивному стилі, навіть пробні моделі вже вийшли. До цієї колекції будуть входити худі з принтом, футболки оверсайз, футболки-туніки. Готується також дитяча та  підліткова колекція в такому ж стилі. На майбутнє «Марципанка» буде розширювати асортимент у вигляді кондитерської продукції – різних солодощів, оскільки цей бренд – найсолодший бренд міста Мукачева».

Талановиті мукачівки переконують, що від виробів «Марципанки» всі, хто їх одягатиме, заряджатиметься особливою енергетикою – енергією любові.

«Марципанка» – солодка, впевнена, сильна й тендітна жінка справжнього чоловіка. Спасибі всім, хто нам допомагав. Окрема подяка студії танцю та фітнесу “Art-line” талановитому Мукачівському відеографу Едуард Сенько. Любімо своє і пропагуймо своє!» – кажуть Вікторія Швардак та Наталія Рибар.

ЗакарпатПост