Плаче і не може пояснити причину вчинку: жінка, яка заморозила новонароджену дитину, постане перед судом

Ця подія приголомшила навіть поліцейських з чималим досвідом роботи.

Жінка, яка заморозила свою новонароджену дитину, постане перед судом. Слідчі вже закінчили розслідування – експертиза засвідчила, немовля було доношеним та живим. Сталося все на Рівненщині на початку лютого. Жінка народила вдома сама, загорнула немовля в рушник і поклала до морозильної камери.

Про те, як пояснює свій учинок – 28 квітня йдеться у сюжеті ТСН

Ця подія приголомшила навіть поліцейських з чималим досвідом роботи. 34-річна жінка сама вдома народила дитину, перерізала пуповину, загорнула немовля у рушник, потім в пакет і поклала до морозильної камери холодильника.

Сталося це на початку лютого. Але справу скерували до суду лише зараз – після чисельних експертиз і допитів. Жінка у скоєному зізналася, кажуть в поліції.

“Можна сказати, що вона шкодує, але коли їй ставлять це питання, то вона плаче і пояснити причину такого вчинку не може. Пояснює, що перебувала в шоковому стані”, – говорить речниця Нацполіції Рівненщини Марія Юстицька.

А от коли все сталося – злочин намагалася приховати. І від копів, і від лікарів, до яких звернулася із сильною кровотечею. Медики одразу зрозуміли – жінка після пологів, однак де ж дитина?

“Запідозрили, що це не проста маткова кровотеча, а після пологів. У неї були ознаки невідходження плаценти. Половину крові вона своєї втратила”, – зазначає директор дубровицької лікарні Руслан Бовгиря.

Коли життя породіллі врятували, вона зізналася – її донечка у морозилці. Запевняла, дитина народилася передчасно та вже мертвою. Але експертизи показали інше. 

Поліцейські встановили, що дитина народилася орієнтовно на 37 тижні вагітності, а смерть її настала внаслідок загального переохолодження.

Жінка, яка заморозила свою новонароджену дитину, постане перед судом. Слідчі вже закінчили розслідування – експертиза засвідчила, немовля було доношеним та живим. Сталося все у Рівненській області на початку лютого. Жінка народила вдома сама, перерізала пуповину, загорнула немовля в рушник і поклала до морозильної камери.    Новини України: судитимуть жінку, яка заморозила свою новонароджену дитину

Те, що була вагітна, чоловік запевняє, не знав і як народжувала посеред ночі – не чув. Були приголомшені і сусіди. 

Сім’я дійсно характеризувалася позитивно, кажуть у поліції. Виховують 11-річного сина від першого шлюбу жінки.

Вона працевлаштована, чоловік також підробляє на заробітках за кордоном, не зловживають алкогольними напоями, на жодних обліках не перебувають.

Утім відповідати за скоєне таки доведеться – за вбивство донечки жінці загрожує до 5 років за гратами. Те, що зізналася і співпрацювала зі слідством, кажуть у поліції – обставина пом’якшувальна. Тож жінку на час розслідування навіть не затримували.

ЗакарпатПост