Бездомний пес п’ять разів викрадав з магазину рожевого плюшевого єдинорога

Бродячий пес побачив в магазині милого іграшкового єдинорога і не зміг встояти перед його чарівністю. Але після п’ятої крадіжки іграшки співробітники магазину звернулися в Службу захисту тварин, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Інцидент трапився в американському місті Кенансвілл, штат Північна Кароліна.    

Коли прибулий на виклик співробітник Служби захисту тварин побачив чотирилапого злодюжку, він зрозумів, що є тільки один правильний спосіб вирішення цієї проблеми.

Офіцер пішов в магазин, купив ту саму іграшку і вручив її собаці.

Після цього чоловік відвіз тварину до притулку, де було розміщено оголошення про нового постояльця.

Оскільки пес здобув популярність, в притулку він довго не затримався.

Його забрали в сім’ю вже наступного дня.

«Зараз Сісу знаходиться у Вірджинії, де проходить базову підготовку (сідай, давай), а нові хазяї дізнаються про його вподобання та про те, що йому не подобається. Виявляється, Сісу цуценя, і набагато молодше, ніж вважалося раніше. Йому лише 1-2 років, а він дуже розумний. Також з’ясувалося,  що він добре ладнає з іншими собаками, любить, коли йому чешуть живіт. Собаку стерилізували. Нові господарі об’їздили 13 магазинів, аби купити йому єдинорога», – поділилася працівниця притулку • Більше цікавих життєвих історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост