АНОНС. Закарпатка побувала у країні, де живуть найщасливіші на планеті люди

Від них варто повчитись, як дотримуватися чистоти,  любити природу і цінувати своє

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Норвегія – це невелика країна з найвищим у світі індексом щастя серед населення. Чому норвежці відчувають себе такими вдоволеними життям? Що там такого особливого? Чого нам потрібно від них повчитися?

Українська спортсменка та екстремалка  Мирослава Беца поїхала в Норвегію не тільки, щоб помилуватися красотами, вона хотіла відвідати енергетичні місця сили, відчути той спокій, який там витає у повітрі. Своїми враженнями про мандрівку вона поділилася з читачами газети «Ясно».

 Де знайти місця сили

За словами дівчини, ще вдома вона зрозуміла, що там можна перезавантажитись, почерпнути енергію, зарядитись нею і помітити багато цікавих речей, яких у повсякденному житті ми не встигаємо побачити, бо постійно перебуваємо в метушні.

«Там, спокійно гуляючи, я мала можливість спостерігати за старшими людьми, які просто приходили на берег фьорду, пили там каву, сиділи, говорили. Я відчувала їхній душевний спокій, врівноваженість і це було прекрасно! Це мене дуже вразило! Бо наш сучасний світ – світ прогресу, технологій, швидкого темпу, руху, і ми часом не знаємо, куди поспішаємо, за чим женемося. Цей поспіх тягне за собою хвороби і захворювання навіть не фізичного, а психологічного плану. Психіка сучасної людини нестійка,  часом перебуває на межі розриву. Зовні ніби людина здорова, активна, працює, займається спортом, щаслива, на обличчі з посмішкою, а в душі в неї може коїтися страшне, вона може хвилюватися, плакати, страждати. Побачивши той світ, ті краєвиди, людина переосмислює своє життя, свою поведінку», – розповіла вона газеті ЯСНО • Цілу статтю читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост