У інтернаті 16-річну дівчинку закрили у ізоляторі і силою зробили аборт

У Миколаївській області 16-річній вихованці КЗ “Березківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей I-III ступенів” примусово зробили аборт, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Про це у соцмережі повідомив представник офісу Уповноваженого президента України з прав дитини Павло Шульга.

За його словами, що 16-річну вагітну дівчину помістили в ізолятор інтернату, де вона примусово приймала абортивні медичні препарати.

«Аборт та вбивство материнства стало звичною справою  у місцях інституційного догляду за дітьми.

Мені стало відомо що в КЗ “Березківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей I-III ступенів” Миколаївської обласної ради, завагітніла 16-річна дівчина та опинилася в ізоляторі закладу, де примусово приймала абортивні медичні препарати.

 Я з’ясував, що вже зранку дитина потрапила до КНП «Кривоозерська багатопрофільна лікарня» Кривоозерської селищної ради. Дитину привезли для проведення операції (процедури штучного переривання вагітності).

Вчора, 9 квітня, терміново виїхав разом з комісією до закладу, де вже зібралися практично всі причетні до цього злочину.

Як з’ясувалося: 1. Керівництво інтернату не попереджаючи Службу у справах дітей, натиснуло морально на 16-річну вихованку закладу, яка хотіла зберегти свою дитину, протягом декількох днів разом з лікарями годували її абортивними препаратами! 2. На моє питання: “Чому навіть не розглядалося питання щодо збереження життя дитини?”, відповіді я не почув! 3. В результаті препарат вбиває дитину! 4. Психологічний стан маленької мами вкрай жахливий! 5. На моє питання: “Чи вперше дитина завагітніла в закладі та зробила аборт?”, почув чергову брехню: “Так, це єдиний випадок”!

Дякую випускникам цього та інших інтернатних закладів за мужність розповісти про всі ті злочини та знущання які звершуються над дітьми!

Звертаюсь до батьків, які віддали на пансіон до інтерната своїх дітей, Ваші діти у постійній зоні ризику та небезпеці!!! Звертаюсь до Голів районів та ОТГ: будь ласка зверніть особливу увагу на місця несвободи для дітей, зробіть все можливе для виховання дітей в сім’ї!!!”, – йдеться у повідомленні.

У Нацполіції в Миколаївській області повідомили, що вони розпочали розслідування за фактом примусового аборту.

“Поліцейські в присутності психолога опитали дівчину, колектив навчального закладу, лікарів та медичний персонал лікарні”, – зазначено  у повідомленні правоохоронців. Також у поліції відкрили провадження за статтею «Неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’​я дітей» Кримінального кодексу України. Підозрюваним загрожує три роки позбавлення волі • Більше життєвих історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост