Жінка відкусила чоловікові яєчко, коли він намагався її зґвалтувати

• Жінка, яку місцеві називають Бруна, звинувачується в тому, що вона відкусила чоловіче яєчко

• Вона каже, що він її колишній хлопець і сусід

• Вона стверджує, що він напав на неї і намагався зґвалтувати її, коли вона чинила опір

• Але він переконує, що атака була неспровокованою

 Поліція проводить розслідування відносно жінки після того, як вона відкусила чоловікові яєчко.

Жінка зізналася в нападі, але каже, що її дії були самообороною, коли чоловік намагався її зґвалтувати, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Вона стверджує, що чоловік на ім’я Педро, її сусід, увійшов в спальню її будинку, де вона була з іншим чоловіком, і напав на неї.

Вона зізнається, що двічі вкусила його в цілях самозахисту, хоча каже, що в той час не знала, що відкусила йому яєчко.

Місцеві припускають, що цей чоловік також міг бути її колишнім хлопцем і напав на неї з ревнощів. Вона заперечувала відносини з ним.

Педро був доставлений в лікарню у важкому стані, медики виявили, що він втратив яєчко.

«Він заліз голим на ліжко, навіть не дозволив хлопцеві одягнутися, сказавши, що тепер він  буде зі мною, – розповідає потерпіла. – Потім він узяв свій член і почав його забивати у мене. Хлопець намагався стягнути його з мене, але він тягнув мене за волосся. Оскільки він був оголеним, я вкусила його. Жінки не мають силу чоловіків, змушені діяти хитрістю. Я знала. що це слабке місце».

Медики спробували пришити яєчко, але це їм зробити не вдалося. Чоловікові наклали шви і виписали в той же день. Він стверджує, що напад було неспровокованим і запевняє, що не заслужив до себе такого ставлення.

Бруна ж розповіла, що її двічі зґвалтували в дитинстві, і вона відмовилася стати жертвою втретє.

Поліція почала розслідування у справі після того, як сестра чоловіка зв’язалася з правоохоронцями  через кілька днів після нападу. Подія трапилася у Бразилії. і чоловіка. і жінку допитали. Поки що невідомо, чи пред’являть звинувачення одному або обом.

Діями зловмисника потерпілим було завдано збитків на суму понад 1,5 млн гривень.

Чоловіка затримали у столиці у квітні 2018 року. А вже у червні того самого року він здійснив втечу з-під варти, підкупивши конвоїра, однак невдовзі був затриманий та повернутий у СІЗО”, – зазначили у прокуратурі.

“Вироком Дніпровського районного суду Києва чоловіка визнано винним в інкримінованих злочинах та засуджено до шести років позбавлення волі з конфіскацією майна, що йому належить”, – підсумували у Київській міській прокуратурі • Більше життєвих історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост