Закарпатський народний хор представив нову концертну програму

Заслужений академічний Закарпатський народний хор під керівництвом Наталії Петій-Потапчук сьогодні в Ужгороді представив нову концертну програму “Звідси гора, звідти друга”.

Після тривалої перерви та двічі перенесеного через карантин концерту, нині артисти в обласній філармонії подарували своїм шанувальникам справжнє співочо-танцювальне свято, колоритні закарпатські народні танці й вокально-хореографічні номери об’єднали у видовищну композицію.

Програму назвали за відомою закарпатською народною піснею в обробці Михайла Кречка, яка повернулася на сцену після десятків років забуття. Звучали також твори в обробках Петра Милославського, Іштвана Мартона, Миколи Попенка, Василя Калинюка, Федора Копинця, Володимира Волонтира, Павла Пинзеника, в’язанки пісень, яскраві оркестрові номери, сольні виступи – не лише співаків, а й на окремих музичних інструментах.

У новій програмі також узяла участь оновлена балетна група колективу – з новим молодим творчим поповненням складу, повідомляє Ужгородська міська рада.

ЗакарпатПост