Минай може купити угорський клуб

Футбольний клуб Минай із Закарпаття може отримати нового власника. У придбанні Минаю начебто зацікавлений угорський клуб Кішварда.

Джерело:“Великий футбол”

Кішварда хоче зробити Минай своїм фарм-клубом

Директор каналів “Футбол 1/2/3” Олександр Денисов розповів про можливе майбутнє Минаю. За однією з версій, Минай може бути проданий Кішварді.

Є одна версія, яка мені здається більше космічною у наших реаліях. На Минай звернув увагу угорський клуб Кішварда, хоче купити його і зробити своїм фарм-клубом. Не знаю, звідки така версія. За нею, навіть Василь Кобін може повернутися,
– сказав Денисов.

  • Зауважимо, що Кішварда посіла 5 місце вже у минулому сезоні чемпіонату Угорщини.

Також варто сказати, що на Закарпатті за підтримки Кішварди з’явилася академія “Мункач”.

Взимку колишній спортивний директор Минаю Михайло Кополовець дав інтерв’ю, в якому сказав, що угорська академія може становити загрозу для українського футболу.

Тоді Кополовець говорив, що за відсутності Минаю українські футболісти можуть поїхати в Угорщину. Тепер же, коли Минай вилетів у Першу ліги, існує ймовірність, що клуб припинить існування.На початку квітня 2021 року Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти контрабандистів. Під санкції потрапив і власник футбольного клубу Минай Валерій Пересоляк.

ЗакарпатПост