У Хусті завершили капітальний ремонт залізничного вокзалу, який не ремонтували майже століття

В “Укрзалізниці” повідомили, що в Хусті на Закарпатті завершена реконструкція вокзального комплексу, пише ЦТС.

“Залізничники власними силами фактично відродили залізничний вокзал і іншу інфраструктуру комплексу”, – йдеться в повідомленні.

Найближчим часом об’єкт буде введений в експлуатацію.

“Вокзальний комплекс в Хусті має 150-річну історію. На жаль, остання реконструкція тут проводилася близько 90 років тому. Технічний стан і естетичний вигляд будівель вимагав ґрунтовного ремонту, який ми зробили менше ніж за два роки”, – зазначив повідомив в.о. голови правління АТ УЗ Іван Юрик.

В ході реконструкції вокзального комплексу будівельники здійснили перепланування приміщень, зміцнили і утеплили стіни, замінили підлогу, дах покрили металочерепицею.

Також замінено вікна, двері, мережа силового електрообладнання та оновлена ​​система електроосвітлення. Створена нова система вентиляції, гучномовного зв’язку, внутрішні та зовнішні мережі водопостачання та водовідведення, пожежної сигналізації та оповіщення.

Ще одна важлива особливість реконструйованого вокзалу полягає в його інклюзивних можливості, – були встановлені засоби інформаційно-довідкової навігації, бруківку перону замостили з використанням тактильної плитки.

Крім того, в Хусті відремонтували посадочні платформи, поруч з будівлею вокзалу з’явилася автостоянка, з урахуванням побажань і за безпосередньої участі працівників станції впорядкована прилегла територія.

“Зараз разом з колегами розглядаємо можливість збільшення кількості поїздів до станцій Хуст і Солотвино”, – додав Юрик.

ЗакарпатПост