Потерпілий у резонансній стрілянині мукачівець надав неправдиві покази. Його за це судитимуть

Мукачівською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт щодо місцевого мешканця за фактом введення в оману суду (ч. 1 ст. 384 КК України).

Йдеться про розгляд кримінального провадження, розпочатого за фактом стрілянини у водія таксі поблизу однієї із автозаправних станцій Мукачева, що трапилася у березні 2020 року. Встановлено, що чоловік, перебуваючи у статусі потерпілого, надав у судовому засіданні неправдиві покази, які суттєво відрізнялися від його свідчень на стадії слідства.

Так, за кілька днів після інциденту мукачівець назвав слідчому поліції марку та модель автівки, з якої у нього стріляли. Однак вже за кілька місяців у судовому засіданні чоловік наполягав, що таких даних не пам’ятає, а транспортного засобу, згаданого ним раніше, на місці події не було.

Згідно із законодавством, кримінальний проступок, передбачений ч. 1 ст. 384 КК України, карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років, – інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

ЗакарпатПост