«Думати на кілька кроків вперед – шлях до успіху», – Володимир Панов

22 травня, відбулася зустріч бізнесу, організована Uzhhorod Business Partner Group, з головою Федерації роботодавців Закарпаття, топ-менеджером, бізнесменом, девелопером, Громадським діячем – Володимиром Пановим.

Зустріч, у якій прийняли участь представники малого та середнього бізнесу не тільки регіону, а й України,  відбулась у готельно-ресторанному комплексі «Золота гора».

У рамках заходу Володимир Панов поділився своїми знаннями, підприємницьким та управлінським досвідом, роздумами та інтелектуальними знахідками, які знайшли своє відображення в авторській книзі «Думай, як гендиректор». 

«На жаль, набагато важче реалізувати себе в Україні, ніж наприклад США чи ЄС. Ми живемо в середовищі, яке не сприяє нашому розвитку. У нас дуже поганий менеджмент, нас ніхто не вчив керувати ні собою, ні своїм життям, ні тим більше державою, регіоном або громадою. Ми не можемо спиратися на чужий досвід – досвід розвинених країн, адже там інші умови для розвитку, інші правила ведення бізнесу. Але це  робить нас сильнішими, адже в нашій країні треба бути дуже винахідливим і креативним на кожному етапі побудови своєї бізнес-моделі. Тому я і написав книгу «Думай, як гендиректор», яка, впевнений, допоможе багатьом розібратися, як «рухатися» в існуючих вітчизняних реаліях. Завдяки цьому практичному посібнику, можна не читати 150 книг про менеджмент, адже тут зібрана і проаналізована найкраща література і практика в цій сфері, а також особистий досвід», – зазначив Володимир Панов на початку зустрічі.

У ході виступу Володимир Панов розкрив основні теми, які на його думку будуть актуальними для кожного – і тим, хто прагне мати власну справу чи бути менеджером, і тим, хто тільки на початку своєї кар’єри  чи започаткування бізнесу, і тим хто вже реалізований та має здобутки, а саме: 

Чому ідеї в бізнесі надважливі?

Чи можна в нашій державі повторити успіх Джобса, Маска, Блумберга?

Як створити успішну компанію?

Що закладено в  основу корпоративних принципів та цінностей?

Які риси характеру сприяють, а які заважають кар’єрному зростанню?

Які книги принесуть користь?

 «Кожен підприємець повинен думати, що треба зробити, щоб реалізувати себе, яким способом можна заробити гроші і вивчити, якого продукту / послуги / сервісу немає на ринку, а що можна покращити. Успіх у тих, хто вибудовує свої дії на основі алгоритмів досягнення цілей та реалізації завдань. Якщо людина хоче бути успішною, вона повинна навчиться заробляти, зрозуміти і впроваджувати механізми і формули, як саме це зробити. Важливо, якщо вже ти чогось досяг, думати і про інших, проявляти прагнення допомагати, робити світ навколо себе кращим», – зауважив голова Федерації роботодавців Закарпаття.

В ході заходу відбулась жвава дискусія у форматі Q&A, а на завершення зустрічі Володимир Панов висловив сподівання, що консолідуючись, український бізнес зможе внести корінні зміни у розвиток нашої держави, адже талановитих, креативних, підприємливих, здібних та бажаючих розвиватись на цій ниві вже достатньо.

«Інформаційна ера сприяє розвитку необхідних навичок і здібностей в сфері підприємництва. Сьогодні час, який надає можливості, і ними потрібно скористатися, постійно розвиваючись, навчаючись і рухаючись до своїх цілей», – зазначив ментор.

В кінці зустрічі голова Федерації роботодавців Закарпаття подарував учасникам заходу книги зі своїм автографом.

За матеріалами Федерації роботодавців Закарпаття