Відбивалась на підлозі: у Закарпатській області слідчі поліції на заправці домагались дівчини

Потерпіла заявила, що немає претензій до поліції.

У селищі Солотвино, що у Закарпатській області, слідчі поліції на автозаправці чіплялись до дівчини. Вони повалили її на підлогу та нібито домагались, потерпіла ж відбивалась від правоохоронців, повідомляє ТСН.

Відео у Facebook опублікував місцевий житель Іван Крайовий. 

За його словами, правоохоронці нібито, будучи нетверезими, домагались дівчини. При цьому їх не зупинили ні працівники заправки, ні інші свідки.

Як доказ своїх слів, Іван Крайовий опублікував відео із камер спостережень на заправці. Спочатку конфлікт між чоловіками та жінкою тривав на вулиці. Далі – ймовірно у коридорі заправки. На відео видно, що двоє чоловіків чіпляються до дівчини. Один із них повалив її на підлогу. При цьому потерпіла намагається відбиватись від нападників та після всього заповзає в інше приміщення. На відео також помітно, що все це закінчується приїздом поліції. 

У коментарі ТСН.ua речниця Нацполіції Закарпатської області Ганна Дан повідомила, що їм відомо про інцидент, який стався у Солотвино за участі слідчих поліції. За цим фактом уже проводять службове розслідування. 

“Вчора це відео з’явилось у мережі. Уже призначена службова перевірка. Нам відомо, що цей конфлікт стався в ніч на 7 травня. Працівники поліції на той момент перебували поза службою. Вдалось поспілкуватись із іншою стороною конфлікту. Тобто дівчиною, яка зафіксована на відео. Вона пояснила, що конфлікт вичерпано і вона не має до них претензій. Тобто жодних заяв чи звернень з цього приводу до поліції не надходило. Відомо також, що сторони конфлікту знайомі між собою. Але службове розслідування проводиться, діям поліцейських буде надана відповідна оцінка. Зараз їх уже відсторонили від роботи“, – пояснила Ганна Дан. 

ЗакарпатПост