АНОНС. Обережно, Інтернет! Як ошукують закарпатців

Під час коронавірусних карантинів наші земляки більше підсіли на Інтернет і почали здійснювати більше онлайн покупок. Чому? Усе просто. Виходити з дому людям заборони, магазини були закриті, а потреба в багатьох речах при цьому не відпадала. Тож що залишилося людям? Купувати там, де була можливість, пише газета ЯСНО. При цьому багато хто дуже про це пошкодував… Як повідомляє Міністерство юстиції, нині кібершахрайство (крадіжки  в Інтернеті ) – найбільш розповсюджений в Україні злочин. Крадуть гроші з банківських карток, дані з комп’ютерів, інформацію з телефонів, запускають віруси-вимагачі, шантажують компанії та провертають різноманітні афери…. І це – далеко не повний перелік злочинів, які сколюються в Інтернеті. І при цьому, дивно, що держава сама заохочує людей більше часу проводити в Інтернеті, незважаючи на небезпеку, яка там підстерігає багатьох. Крім того, саме в Інтернеті найбільша кількість недостовірної інформації, за яку ніхто не несе відповідальності і яка породжує серед населення різні страхи та паніку…

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Масштаби кіберзлочинів вражають

Як повідомив перший заступник голови Департаменту кіберполіції України Сергій Кропива, у минулому році кількість звернень до Департаменту кіберполіції зросла в два рази. І це при тому, що до правоохоронців у разі шахрайства звертається лише одиниці. Лише уявіть, які масштаби злочинності маємо в реальності.

І при цьому наші земляки, які живуть чесно, почувають себе у безпеці і гадки не мають, що кожної миті можуть потрапити на шахрайський гачок.

Згідно з опитуванням, яке провела компанія OLX у березні цього року, охопивши при цьому  понад 11 000 користувачів, з’ясувалося, що 57% українців не знають жодного пособу захисту від Інтернет-шахрайств • Цілу статтю читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост