Ворон навчився не лише спілкуватися з господарем, але й грати з ним

Ворон з непростою долею виявився непоганим товаришем для нового господаря.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

У той час як є люди, які беруть собак, котів, хом’яків, золотих рибок, черепах і багатьох інших більш традиційних тварин у якості домашніх вихованців, є ті, які роблять більш екзотичний вибір. Познайомтеся з Локі, тренованим чорним вороном з Ессекса, Англія, з золотим серцем і трохи зухвалим характером. Вже кілька років він живе зі своїм нинішнім власником, відеоредактором і режисером Елліотом Манарином, і їх малоймовірна, але душевна дружба зворушує серця користувачів інтернету, , пише газета ЯСНО з посиланням на Ukr.Media.

У той час як більшість людей заводять традиційних тварин-компаньйонів, інші — як Елліот — йдуть у протилежний бік.

Одного разу з Елліотом зв’язався місцевий заводчик, який сказав, що господар ворона Локі помер і йому потрібен новий будинок.

Історія свідчить, що власник птаха помер, і його тіло не було виявлено кілька тижнів, протягом яких Локі залишався поруч із ним та був наданий самому собі. Після того, як родичі чоловіка нарешті дізналися про те, що трапилося, вони зв’язалися з заводчиком і розповіли про скрутне становище Локі, і незабаром Елліоту було запропоновано усиновити птаха.

Елліот погодився. Хоча заводчик сказав, що ворон добре вихований, виявилося, що це не зовсім так, тому що Локі був надзвичайно агресивний через свою хронічну тривогу. Птах був слабким, як фізично, так і розумово, і, здавалося, боявся людей — можливо, саме тому він і кидався на них.

Але Елліоту довелося постаратися, щоб налагодити зв’язок з Локі, вклавши у спілкування з ним багато праці, любові та уваги. І це допомогло, оскільки тепер вони нерозлучні друзі, які обіймаються, спілкуються та грають в ігри.

Ці двоє проводять свої дні разом, веселяться, обіймаються, і іноді пустують (ну, це заслуга Локі).

Елліот пояснив, що Локі має унікальний характер. Вони часто обмінюються подарунками. Також Локі дуже полюбляє головоломки. Насамперед, ворон — трохи шкідник, оскільки йому подобається розв’язувати шнурки людей, сподіваючись, що вони спіткнуться, і ще багато чого.

Більше того, Локі трохи злодій. Він краде все: від грошей до їжі — якщо це може поміститися у його дзьоб. Крім того, Локі — розумний маленький звір, і він обміняє те, що вкрав, на частування.

Найцікавіше, що кожен вкрадений предмет має унікальну ціну “зворотного викупу”. Наприклад, миюча губка коштує 3 виноградини, а замок він обміняє лише на шоколадне печиво. Таким чином Елліот повинен мати всі ці речі, щоб викупити те, що Локі краде на регулярній основі.

Локі також дуже балакучий. Щоразу, коли Елліот розпочинає з ним розмову, ворону завжди є, що сказати у відповідь. А це призводить до культових звуків “клацання” і “гва”, через які люди його найкраще знають.

Проживши з ним кілька років, Елліот пояснив, що Локі став більше, ніж просто птахом, він проявляє більше людських емоцій, ніж пташиних. Він не лише демонструє складні емоції (включаючи ревнощі, передчуття і радість) і дивовижні навички вирішення проблем (виражені в іграх), але він також дуже товариський.

Коли справа торкається спілкування, Локі, зазвичай, проводить більшу частину свого часу, перебуваючи серед людей, з якими він жартує (він вміє сміятися), і час від часу видає злий сміх, коли щось вкрав • Більше унікальних життєвих історій у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост