Одному з закарпатських керівників СІЗО оголошено про підозру у розтраті понад 165 тисяч гривень

Одному з керівників ДУ «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» оголошено про підозру у розтраті понад 165 тис. грн державних коштів при ремонті очолюваної ним установи

Сьогодні, прокурором обласної прокуратури оголошено про підозру у розтраті понад 165 тис.грн. державних коштів одному з керівників державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» (ч. 3 ст. 191 КК України).

Як відомо, фінансування діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України та інших джерел, передбачених законом.

За інформацією слідства, у грудні 2019 під час здійснення капітального ремонту режимного корпусу ДУ «Закарпатської установи виконання покарань №9» було укладено договір генпідряду між товариством-виконавцем робіт та державною установою «УВП № 9» в особі одного з її керівників.

Водночас, у ході досудового розслідування встановлено, що вартість фактично виконаних товариством будівельних робіт, яка вказана у документах про вартість виконаних робіт та витрат по капітальному ремонту режимного корпусу державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9) є завищеною на загальну суму понад 165 тис. грн у зв’язку із необґрунтованим списанням будівельних матеріалів, завищенням обсягу і вартості виконаних будівельних робіт зазначених в актах приймання будівельних робіт тощо.

Вказаними протиправними діями керівництва державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» та невстановленої на даний час особи, державній установі «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» завдано збитків на загальну суму понад 165 тис.грн.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, прокуратура наполягатиме на триманні під вартою.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається не винуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба обласної прокуратури

ЗакарпатПост