Закарпаття може стати одним із регіонів України, де буде реалізований національний проєкт «Льодові арени України»

Закарпаття може стати одним із регіонів України, де буде реалізований національний проєкт «Льодові арени України», який ініціював Президент Володимир Зеленський.

Про це повідомив очільник краю Анатолій Полосков.

За його словами, завдяки наполегливій роботі команди ОДА, Закарпатську область вдалося включити до переліку регіонів, які можуть претендувати на зазначений об’єкт. 

Зараз за дорученням голови облдержадміністрації, профільні заступники та структурні підрозділи у режимі 24/7 працюють над підготовкою необхідних матеріалів:

– проводиться аналіз локацій для перспективного будівництва;

– ведуться перемовини з територіальними громадами на предмет участі у проєкті, наявності співфінансування та партнерства;

– відповідності існуючої інфраструктури умовам проєкту.

– формування ДЮСШ за профільним напрямком та створення умов її спроможності;

– можливості подальшого утримання об’єкту такого рівня та відповідного менеджменту. 

«Звичайно, підтримка громади – це основа успіху, і суспільний контроль за реалізацією проєкту для нас надважливий. Саме такий інструмент дозволить комплексно та ефективно реалізувати державну політику на будь-якій території» – відмітив голова облдержадміністрації.

Після завершення перемовин та визначення локації буде повідомлено спільне рішення щодо реалізації проєкту, повідомляє Закарпатська ОДА.

ЗакарпатПост