Закарпаття: нові невідомі місця, які варто відвідати

Закарпаття – унікальний край, який завжди зберігає у собі таємничість.

Скільки б разів не бував тут, як багато місць не відкрив би для себе, та все одно можна знайти чимало речей, які дивуватимуть, звеселятимуть і навіть шокуватимуть у цьому регіоні, пише Обозреватель.

Крім протоптаних маршрутів, які ведуть в Ужгород та Мукачево із сакурою та вином, що певною мірою сприймаються банально, Закарпатська область захоплює новими колоритними об’єктами. Ще хтось дещо “попсовою” локацією називає долину нарцисів. Втім якщо ви неодноразово чули про це місце, але не наважувалися відвідати його – не зволікайте. Фантастичний аромат, чисте повітря і приємні для очей краєвиди миттєво зачарують вас. До того ж квітуче поле є абсолютно доступним – зовсім не обов’язково долати високогір’я в пошуках розкішних квітів. Власне, саме у цьому і полягає унікальність долини нарцисів.

Однак не квітами єдиними. Якщо вам пощастить, то, крім незабутніх нарцисів, а ще орхідей та півників, десятків рідкісних видів птахів, тут ви зможете побачити карпатських буйволів. Вони спокійно пасуться у встановлених місцях і не мають негативного впливу на квіти. Мирні і харизматичні тварини – ще одна вагома причина завітати сюди.

Долина нарцисів розташована у передмісті Хуста, відтак не слід втрачати нагоду відвідати інші місцеві принади. Головна з них – Хустський замок, точніше його руїни. На жаль, конструкція з тисячолітньою історією виглядає гнітюче, проте створює особливу атмосферу. А вигляд з-під стін замку вразить навіть найбільш скептичних туристів. Це просто варто побачити!

Всього за 25 кілометрів від Хуста у долині річки Тиса розкинулося селище Вишково. Головна асоціація з цим населеним пунктом пов’язана із незвичним ремеслом, яке має давню традицію. Вишково це центр кукурудзоплетіння, яким тут займаються протягом кількох поколінь. Ви неодмінно познайомитеся з повноцінним циклом, починаючи від заготівлі матеріалу аж до отримання кінцевого продукту.

Залишаємося в Хустському районі і рухаємося на північний захід паралельно до румунського кордону. Село Шаян – не лише відомий курорт, а й мальовниче місце, створене для яскравих фотографій, споглядання казкових пейзажів і пошуку душевної гармонії. Після виснажливої і далекої дороги шаянські красоти стануть справжньою винагородою.

Долайте відстані з легкістю і позитивом. А ще завжди зберігайте особливе відчуття незвіданого, романтику дороги і хвилююче, зате приємне очікування нових місць і маршрутів.

 ЗакарпатПост