В Ужгороді визначили перевізників на 5 міських автобусних маршрутах

Чергове засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на 5 міських автобусних маршрутах відбулося сьогодні в Ужгородській міськраді.

Єдиним претендентом на обслуговування чотирьох маршрутів було ТОВ «Транс-Уж X».

За результатами конкурсу буде відновлено перевезення маршрутом № 4 «пл. Корятовича – КПП «Ужгород» (через вул. Верховинську, Лозову, Сріблясту) та відкоригованим на проханням ужгородців маршрутом № 19 «КПП «Ужгород» – мкр-н «Дравці» (через пл. Шандора Петефі).

Договори на перевезення пасажирів цими маршрутами будуть укладені лише на один рік, оскільки транспорт «Транс-Уж X» не повністю відповідає визначеним умовам конкурсу.

Товариство також визначили переможцем конкурсу на маршрутах №26 «в/м 555 – мкр-н Горяни – УжНУ» та № 58 «Залізничний вокзал – УжНУ», конкурс на обслуговування яких був оголошений через дострокове розірвання договорів із попереднім перевізником.

Умовами конкурсу передбачено збільшення кількість автобусів на маршруті № 58. Договори з переможцем конкурсу укладуть на 5 років.

Оскільки не було претендентів на право обслуговувати маршрути №158 «пл. Корятовича – міський цвинтар «Барвінок», конкурсний комітет рекомендував виконкому Ужгородської міськради оголосити конкурс повторно, повідомляє Ужгородська міська рада.

ЗакарпатПост