Жительку Одещини засуджено за надання хабаря закарпатському прикордоннику

За принципової позиції прокурора Берегівської окружної прокуратури мешканку Одещини засуджено за вчинення корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі). Їй призначене покарання у виді 8, 5 тис. грн штрафу.

В ході досудового розслідування встановлено, що в лютому 2019 року громадянка, попри судову заборону на виїзд за межі України через несплату заборгованості до Пенсійного фонду, намагалася перетнути державний кордон в одному з пунктів пропуску. При цьому запропонувала працівнику Державної прикордонної служби України неправомірну вигоду в сумі 100 доларів США, аби той сприяв безперешкодному виїзду обвинуваченої з України.

Наразі очікується набрання вироком законної сили.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

 ЗакарпатПост