На Закарпатті військові України та НАТО підкорюватимуть гору Петрос

Сьогодні в селищі Ясіня, що в Закарпатській області, розпочинається міжнародний захід під назвою «Союзницька міць. Карпати кличуть та об’єднують», у рамках якого українські військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, а також представники Північноатлантичного альянсу здійснять експедицію на одну з найвищих точок українських Карпат – гору Петрос.

– Чи не вперше ми зберемо українських та іноземних військовослужбовців влітку на мальовничому українському Закарпатті, − повідомив керівник експедиційної міжнародної групи полковник Микола Журавльов.  –  Захід, який ми проводили взимку, підтвердив готовність іноземних партнерів більше та ближче знайомитися з українською культурою, показав їхню беззаперечну підтримку в боротьбі України за свою незалежність та недоторканність. Цього разу у складі міжнародної експедиційної групи здійснимо не менш складний підйом на одну з вершин українських Карпат, повідомляє armyinform.com.ua

Під час кількаденного союзницького  збору учасники також відвідають унікальні та історичні місця Закарпатської області. А саме: побувають на оборонній лінії Арпада 1939−1944 років, відвідають краєзнавчі та гуцульські музеї Ясіньської, Чопської та Рахівської об’єднаних територіальних громад, візьмуть участь у конкурсі на найкращого вівчаря. Також у День Конституції України разом відкриють знак співдружності України та Європейського Союзу на адміністративній будівлі Ясіньської громади.

АрміяInform й надалі повідомлятиме про перебіг союзницького експедиційного походу на Закарпатті, в якому беруть участь близько пів сотні військовослужбовців ЗСУ, ветеранів АТО та представників НАТО.

ЗакарпатПост