В Ізраїлі розпочала роботу перша у світі фабрика з виробництва штучного м’яса

В Ізраїлі відкрилася перша у світі фабрика, де виготовлятимуть м’ясо в лабораторних умовах. Для цього будуть використовувати клітини тварин для виробництва продуктів з курки, яловичини, баранини та свинини

.

Підприємство розпочало роботу в місті Реховот, повідомляє Future Meat Technologies. Відзначається, що фабрика зможе виробляти до 500 кг культивованих м’ясних продуктів на день, що еквівалентно 5000 котлет для гамбургерів, повідомляє Обозреватель.

В Ізраїлі почали робити штучне м'ясо

Також на фабриці зможуть виробляти культивоване м’ясо курки, баранини та свинини без необхідності забою або генетичної модифікації. В недалекому майбутньому у виробництві з’явиться штучна яловичина.

“Відкриття цього підприємства знаменує собою величезний крок на шляху до виходу Future Meat Technologies на ринок і є важливим фактором, що дозволяє вивести нашу продукцію на полиці до 2022 року”, – сказав генеральний директор Ром Кшук.

Штучне м'ясо

У компанії запевнили, що зможуть виготовляти м’ясо в 20 разів швидше, ніж традиційне тваринництво. Очікується, що виробничий процес компанії призведе до скорочення викидів парникових газів на 80% і використання на 99% менше землі і на 96% менше прісної води, чим під час традиційного виробництва м’яса.

М'ясо курки, вирощене штучно

“Наша мета – зробити культивоване м’ясо доступним для всіх, водночас гарантуючи, що ми виробляємо смачні, здорові й екологічно безпечні продукти, допомагаючи забезпечити майбутнє прийдешніх поколінь”, – відзначили в компанії.

Очікується, що продукція надійде на полиці в США до 2022 року.

ЗакарпатПост