Я народила дитину свого померлого чоловіка через п’ять років після його загибелі – мій новий чоловік зовсім не проти

Зараз технології такі, що якщо не можна оживити покійника, то після його смерті жінка ще може від нього народити дітей. Колись таке видавалося фантастикою, а зараз у світі чимало таких випадків. Про один із них і розповість газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

П’ять років тому у американки Кімберлі Холмс-Іверсон під час страшної аварії трагічно загинув чоловік, якого вона дуже любила. Нещастя сталося всього за декілька метрів від родинного будинку.

Кімберлі за життя коханого так і не встигла стати мамою, тож в один момент усі її мрії зруйнувалися. Рашид  для неї був усім… і навіть більше.

Але в один момент жінці прийшла в голову блискуча ідея і вона звернулася до репродуктивного центру взяти сперму у мертвого чоловіка.

«Через кілька годин після загибелі Рашида я попросила своїх друзів допомогти мені зрозуміти, чи могли б вони витягти життя з мертвої людини, – пригадала Кімберлі. – Виявилося, що зробити це можна. Лікарі взяли біоматеріали і заморозили їх на невизначений термін».

Через кілька років американка зустріла іншого чоловіка, з яким вирішила створити нову родину. Це був – старий давній друг Доріан. Він виявився розуміючим, що не мав нічого проти, аби жінка народила дитину не від нього, а від свого покійного першого чоловіка. Він навіть сам возив її на ЕКО, вболівав за результат… і сталося диво.

У травні у Кімберлі народилася донька Кіран.

Жінка запевняє, що неймовірно щаслива, адже колись пообіцяла Рашиду народити від нього дитину, але не встигла це зробити за його життя. Тож тепер вона виконала обітницю і в той же час знайшла люблячого і неймовірно турботливого батька для своєї доньки • Більше унікальних історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост