Україна, Білорусь чи Польща: де найдешевше можна купити овочі та фрукти

Покупці провели експеримент і з’ясували, що овочі та фрукти найдешевше можна купити на ринках в Україні. Далі розташувалися Білорусь і Польща, проте деякі українські продукти, наприклад, виявилися дорожчими за польські та білоруські.

Так, у середньому за кілограм різних овочів і фруктів в Україні потрібно віддати 43,69 грн, повідомляє видання Onliner. У Білорусі ж треба викласти 56,34 грн, у Польщі – 73,14 грн, пише Обозреватель.

Ринок у Мінську.

У Польщі, де продукти виявилися у підсумку найдорожчими, цього року найдешевше можна купити молоду картоплю. Україна зі свого боку радує споживачів цінами на капусту, моркву, полуницю, цибулю, томати та нектарини. У Білорусі ж за найбільш вигідними цінами можна придбати груші, лисички в сезон, абрикоси та черешні.

Українські овочі.

Найдорожчими продуктами в Україні виявилися черешня, перець і картопля. У Польщі ж найдорожче обійдуться нектарини, абрикоси і капуста, а в Білорусі – морква, малина і редис.

Наприклад, в Україні зараз кілограм черешні коштує в середньому 75,48 грн, у Білорусі – 58,47 грн, а в Польщі – 63,78 грн. Ціни на абрикоси відповідно такі: Україна – 70,16 грн, Білорусь – 47,84 грн, Польща – 116,94 грн за кілограм. За томати в Україні треба викласти 44,65 грн, а в Білорусі та Польщі – по 53,15 грн. За кілограм капусти українці мають заплатити близько 10 грн, білоруси – 21,26 грн, а поляки – 28,70 грн.

Зазначимо, що ціни на різних ринках кожної країни можуть відрізнятися. Для порівняння були взяті кілька точок у Києві, ринок Комарівка в Мінську і павільйони з овочами і фруктами в польських Варшаві і Гданську.

ЗакарпатПост