Чоловік, звинувачений у подвійному вбивстві, тримав тіло своїх жертв у морозилці протягом 3 років

Трупи двох жертв були знайдені разом у невеликій морозильній камері в будинку під час обшуку поліції, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Обидві жінки отримали жахливі травми, включаючи поламані ребра, переломи грудини та гортані.

Вбивця купив морозильну камеру з єдиною метою приховати тіло першої вбитої дівчини, з якорю він покінчив іще у 2016 році.

Ось що розповів на суді над вбивцею,  якого вдалося вивести на чисту воду, прокурор:

«Вранці поліцейські відвідували однокімнатну підозрюваного. У той день його не було знайдено за цією адресою. Однак у квартирі, відразу з правого боку, знаходилася невелика метрова шафа, в якій був розташований лічильник газу та електроенергії. У тій шафі один із працівників поліції помітив невелику морозильну камеру. Він зауважив, що цей морозильник був зачинений на замок і навколо літали мухи. З часом, з ломом, офіцер відкрив кришку морозильної камери, і зробив жахливе відкриття. Там були залишки двох жінок».

Прокурор заявив, вбивця був тісно пов’язаний з обома жертвами, перед тим, як вбити їх. вони провели разом кілька тижнів і додав, що експертиза довела, що до смерті кожна з жінок зазнала  серйозних травм.

Коли поліція проводила обшук, у різних частинах квартири знайшла речі кожної з дівчат.

Слідство довело, що 35-річний Захід Юніс з Британії влітку 2016 року вбив 34-річну Генрієту Шуц, а у травні 2018 року – 38-річну Міхрікан Мустафу.

Угорка Шуц була у Великобританії кілька разів і її востаннє бачили саме в компанії Юніс. Обидві жінки  жили хаотичним життям, для яких характерні періоди бездомності і залежності від наркотиків.

Кров Генрієти під час обшуку виявили ​​в різних місцях на килимах, які на момент її смерті були простелені по всьому будинку, у випадку з Міхріканом відбиток від лівого вказівного пальця був знайдений на краю дверей духовки на плиті в кухні.

Її мобільний телефон, який є одним з доказів, був активним і використовувався за цією адресою в незадовго до її зникнення.

Юніс квартиру орендував, та останнім часом змінив адресу.

Прокурор зазначив: «Були періоди, коли відключали  електропостачання і це  сприяло деякому розкладу тіл до моменту їх виявлення у квітні 2019 року. Однак тоді Юніс  усвідомив, що вміст морозилки може викрити його. Тому вирішив відмовитися від будинку і орендувати інший. Не дивно, що 30 квітня 2019 року, коли його заарештували, він сказав працівниками поліції: «Це мій дім, це моя проблема».

У вбивствах чоловік досі не зізнався. Ймовірно, ці двоє були не єдиними його жертвами. Судовий процес поки що триває • Більше унікальних історій у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост