На Іршавщині дівчинка бавилась біля потічка на пасовищі. На неї напав та жорстоко зґвалтував підліток

Про страшну новину правоохоронців сповістили рідні дівчинки. Подія трапилася у вересні минулого року, та вирок неповнолітньому ґвалтівнику суд виніс лише цими днями.

При цьому все трапилося об 11 годині, серед білого дня, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Сам хлопець із Виноградівського району, та злочин скоїв на Іршавщині. У суді свою провину він визнав та сказав, що просить пробачення від потерпілої, про скоєне шкодує, в майбутньому подібного обіцяв не вчиняти.

Утім покарання уникнути йому не вдалося.

Як зазначено в Єдиному державному реєстрі судових рішень, через вік та психологічний стан збезчещена дівчинка на засіданні не допитувалася.

Як розповіла мама дитини, того дня після того, що сталося, вона відвезла доньку до Іршавської районної лікарні, де її оглянули медики. За її словами, вона помітила в неї на ногах сліди крові. Дитина зізналася, що бавилася біля потічка між селами, де до неї підійшов хлопець, зґвалтував посеред поля, а потім відніс додому.

Бабуся дівчинки теж дала свідчення. Вона повідомила, що 23 вересня 2020 року близько 11 години її внучка гралася з дітьми біля потічка, а вона вдома готовила їжу. Раптом почула плач дитини, що доносився з подвір`я. Жінка вийшла з будинку і побачила внучку на землі, у неї з-поміж ніг текла кров, вона сильно плакала, а хлопець у той час ішов від будинку. Бабуся взяла дитину на руки й почала розпитувати. Дівчинка розповіла все, було.

Також суд заслухав свідчення хлопця, що разом із ґвалтівником того дня був у тому селі.

«Коли я та мій друг ішли в ліс по дрова, біля потічка побачили двох малолітніх дітей, одна з яких була потерпіла. Обвинувачений підійшов до них. Коли ми повернулися з лісу, у таборі вже були працівники поліції і від односельчан ми дізналися про зґвалтування», – зазначив він. Незважаючи на вік, злочин, скоєний хлопцем, є важким. Тож суд засудив юного ґвалтівника до 10 років позбавлення волі • Більше унікальних життєвих історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост